Galatasaray'da 2 Oyuncunun Koronavirüs Testi Pozitif Çıktı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da 2 Oyuncunun Koronavirüs Testi Pozitif Çıktı

Niye fotodan futbolcu ariyorsunuz? Gecen kerem idmandaydi ama sonra onun covid oldugunu ögrendik. Herkes olabilir yani idmanda olup olmamasi bisey ifade etmiyor

Çok sıkıntılı bir durum diyelim ki Diagne-Luyindama covid yalnız bunlarla kalmıyor ki bu adamlar dün kadrodaydı biri oynadı ister istemez temas oldu. Salı Göztepe ile oynayacağız yani Pazar yine test olacak orada 2-3 kişi pozitif çıkar en az. Lanet gelsin.

Diagne falansa cok normal ya. Bugüne kadar bulasmamasi sans. Az kafasi calisan biri olsa, formayı kapmisken kendini eve kapatirdi. Kerem icin de aynisini diyorum. Aylarca otobuste ise gidip gelen insanlara bulasmiyor ama her türlü imkani olan adamlara bulasiyorsa sorumsuzluk sadece
maskenin ciddi anlamda koruyuculuğu var ben bulaşanların sorumsuz insanlar olduğunu düşünüyorum yüzde 80

Gol sonrası herkes sarmaş dolaş (bu tüm Avrupa ligleri için geçerli). Antrenmanlarda falan durum nasıldır tahmin etmek istemiyorum.

sent via GSC

Üst Alt