Galatasaray'da 9 Futbolcuyla Yollar Ayrılıyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da 9 Futbolcuyla Yollar Ayrılıyor!

haberin yalan olduğunu şu cümleden anlayabilirsiniz sayın renktaşlar

BU KADAR İSMİN YERİ NASIL DOLACAK?

söz konusu isimler keza bir yer kaplamadığı için maddi durum hariç yalan haber olduğu buradan bellidir geçinizzz

Hem kötü performanstan adamları gönder hem de yeri nasıl dolacak diye düşün

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

inanmıyorum. çünkü bu adamların çoğunun sözleşmesi devam ediyor bınları gönderemezsin. sözleşmesi biten chedju, josue kesin gider. sabri gider gibi ama bellide olmaz, diğerleri ise kalır.

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

haberin doğruluğunu bir kenara bırakırsak selçuk'un bu listede olmaması gayet normal. tudor geldiğinden beri oynanan maçlara bakarsak sneijder'i de dahil ediyorum en iyi orta saha oyuncusu her ne kadar beğenmesek de selçuk. bu sebeple ilk 18'deki bütün oyuncular değişemeyeceğine göre şuanlık en iyi olan selçuk'un gönderilmemesine şaşırmamalı

haklılar ,elbette piyasa da bu sayılanlardan daha kötüleri mevcuttur onlar takıma kazandırılmalı.

yönetimin bu saate kadar yaptıkları paralelinde bir hamle olur, böylece, dikey inişimiz istikrarını korur.

zaten bu listede ya sözlesmesi biten adamlar var veya bizim takimin ortalamasina bakarsan az denilecek seviyede para kazanlar var.

Linnes nesi büyük hayal kırıklığı yaratmış? Veya o derece hayal kırıklığı yaratacak kadar ne zaman oynamış?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu selçuk inan denilen kabiliyetsiz bu sene 2.850.000 M Euro ve maç başı 25 bin euro , gelecek sezon 2.900 & 25 bin maç başı ,sonraki sezon ise 2.950 25 bin maç başı devam ediyor.

Bu Galatasaray'da göz göre göre yapılan bir SOYGUNDUR .Ulan dünyanın , uzayın , kainatın neresinde bu herife bu kadar para akıtılır ? Ne yedek kalır ne bir bok , lan yeter artık.

Bu ruhsuz, kabiliyetsiz ,kameralara sevimlilik yapan ruhsuz herifi hemen şimdi şutlamaları lazım.

Bu arada bir ilave eklemek istedim, Yasin Öztekin' e sene sonu ZAM geliyor. Daha da söyleyecek bir kelime bulamıyorum, allah kahretsin artık bunları

Son düzenleme:
Bu 9 futbolcu ile yollar ayrılır.Dursun bunlardan bile daha kötüsünü bulur getirir.Öylede iş bilen bir başkandır.

Yalniz jongtan 3-4 milyon bonservis aliriz mallik yapmasinlar adam gibi bir menajer mi tutuyorlar ne yapiyorlar bilemem

Selcuk ve sneijder performansina gelirsek eger birini mac basinsa esek gibi kosturup digerine sadece bekleme rolu verirsen tabi sneijder kotu gorunur esek gibi kosturmayacaksin bu adamlari alan savunmasi diye birsey var sonra 2 kere ust uste sakatlanir oynayamaz

A takimda toplam kac oyuncu var arkadaslar (kiralik giden, oynamayan hepsi icinde)? Galatasaray.org da 28 kisi gozukuyor ama Donk felan yok orada galiba...

28 kisi bile olsa en az 18 i sutlanmali bu kadronun adamlar 9 diyor :)

Üst Alt