GSC Haber - Galatasaray'da Abdülkerim Bardakcı Gelişmesi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray'da Abdülkerim Bardakcı Gelişmesi

Galatasaray'da Abdülkerim Bardakcı sevinci​

Galatasaray Futbol Takımı, Trendyol Süper Lig'in 30. haftasında 17 Mart Pazar günü deplasmanda Kasımpaşa ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü. Sakatlığı geçen Abdülkerim Bardakcı takımla çalıştı.

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamaya göre, Florya Metin Oktay Tesisleri'ndeki antrenman, teknik direktör Okan Buruk yönetiminde gerçekleştirildi. Dinamik ısınmayla başlayan idman, top çalma çalışmasıyla devam etti. Antrenman, geniş alanda gerçekleşen çift kale maçla sona erdi.

Sakatlığı geçen Abdülkerim Bardakcı, antrenmanın tamamında takımla çalıştığı bildirildi.

Galatasaray, yarın yapacağı idmanla Kasımpaşa maçı hazırlıklarına devam edecek.

TRT Spor

Abdülkerim Bardakcı - Oyuncu profili 23/24 | Transfermarkt

Her ne kadar son dönemde defansif olarak biraz sallantıda olsa da Berkan yerine Bardakçı çok laızm bu maç. Özellikle deplasmanda ve ligin hücum olarak fena olmayan bir takımına karşı.

Kaan-Nelsson-Bardalçı-Köhn

eldeki kadroya göre ideal geri dörtlü denebilir herkes mevkisinde.

Her ne kadar son dönemde defansif olarak biraz sallantıda olsa da Berkan yerine Bardakçı çok laızm bu maç. Özellikle deplasmanda ve ligin hücum olarak fena olmayan bir takımına karşı.

Kaan-Nelsson-Bardalçı-Köhn

eldeki kadroya göre ideal geri dörtlü denebilir herkes mevkisinde.
Kaan sağ bek filan oynamamali. Çok arıza veriyor.

Kaan sağ bek filan oynamamali. Çok arıza veriyor.
Evet çok iyi değil orada bence de ama elde sağ bek oynatabileceğimiz başka oyuncu yok.

Aurier dönemedi. Dönse bile ne vereceği belirsiz.

Sağ bekte Barış bence çok kademe hatası yapıyor. Hucüm bakımından iyi ama Zaha ile iyi ikili olacaklarını sanmıyorum çünkü Zaha alan açan biri değil arkadan gelen beke.

Kerem'i sağa çekince de top kaybı rekoru kırıyoruz Barış'ta dribbling yapan oyuncu olduğu için.

Arkada daha bir denge oyuncusu olan Kaan bir tık önde. Ama o da defansif açıdan mükemmel değil.

Biraz da Boey'in etkisinden diye düşünüyorum. O kadar yüksek standarta alıştırdı ki beğenmiyoruz.

Evet çok iyi değil orada bence de ama elde sağ bek oynatabileceğimiz başka oyuncu yok.

Aurier dönemedi. Dönse bile ne vereceği belirsiz.

Sağ bekte Barış bence çok kademe hatası yapıyor. Hucüm bakımından iyi ama Zaha ile iyi ikili olacaklarını sanmıyorum çünkü Zaha alan açan biri değil arkadan gelen beke.

Kerem'i sağa çekince de top kaybı rekoru kırıyoruz Barış'ta dribbling yapan oyuncu olduğu için.

Arkada daha bir denge oyuncusu olan Kaan bir tık önde. Ama o da defansif açıdan mükemmel değil.

Biraz da Boey'in etkisinden diye düşünüyorum. O kadar yüksek standarta alıştırdı ki beğenmiyoruz.
Barış en azından güçlü birebirde iyi ve hızlı yetişiyor rakibe. Bende önde olsun istiyomda bu maç böyle olmali

Üst Alt