GSC Haber - Galatasaray'da Angeliño Belirsizliği Sürüyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray'da Angeliño Belirsizliği Sürüyor

Alman Bild gazetesinin haberine göre:

🚨 Angelino 3 resmi maçta daha forma giyerse sözleşmesindeki zorunlu satın alma opsiyonu devreye girecek.

🔁 Galatasaray opsiyonun kaldırılmasını veya opsiyondaki rakamın değiştirilmesini istiyor.

⛔️ Eğer Leipzig anlaşmaya yanaşmazsa Galatasaray, Angelino’yu sezon sonuna kadar kadro dışı bırakabileceğini iletti.

❌ Leipzig Sportif Direktörü Rouven Schröder, Galatasaray’ın tehditlerini umursamadıklarını ve orijinal sözleşmeye sadık kalacaklarını açıkladı.

20231118_190900.jpg

Potansiyelli oyuncu şu an için alternatifide yok oynatmamız lazım.Takımın sorunu defansif değil ofansif yetersizlik özelliklede ligde.Bu hücum hattının gözü kapalı her maçta 2 gol atması lazım ki Avrupa maçlarında çok daha rahat gol atıyor iş set hücumunu kollektif olarak geliştirmekte bitiyor.Gol dağılımı 3-4 oyucuyla kısıtlı kalmamalı bekler ve ortsaha oyuncularımızın gol katkısı artmalı.

Kadro disi tabiki olmamali

Oyuncuya saygisizlik yapmayalim sonra oyuncu getirmekte zorlaniriz

Antremanlara devam etsin ama yedek beklesin bence

Devre arasinda ise dubois geri dönsün veya yeni bir sol bek olabilir

Seferovic gibi kiralik gidebilir mi angelino kulup bunun arastirmasini yapiyordur

Tatsız bir durum olur kadro dışı olayı ancak anlaşılan oynatmayı düşünmüyoruz. Yalnız elimizde Angelino'dan daha iyi bir solbek yok, Avrupa maçlarına yahut ligde zorlu maçlara Kazımcan ile çıkmayı göze alıyor isek bilemiyorum. Abdülkerim'in sol bek olarak değerlendirilmesine ise tamamen karşıyım.

Dayı kimin tapulu malıysa o uğraşsın. En kötü verirsin maaşının tamaminı devre arası hadi kardeşim dersin kulübüne geri postalarsın.
Hiç öyle bizim problemimiz değil tavırlarına girmesinler. Oynatmazsak bu adam geri dönecek mi evet. O halde sanş tanıyoruz ya alın ne yaparsanız yapın yada kaldırın zorunlu opsiyonu oynasın herif

Ciddi maliyeti var ve o maliyete değecek bir oyuncu değil. Kadro dışı bırakılması mantıklı. Milletin kurdan falan haberi yok herhalde. Zaten ANGELİNO, NDOMBELE, DEMİRBAY eskiden kalma OLİVİERA maaş olarak ciddi yük. Boşa atılmış kurşun misali.

5 ay olmuş heriften istediğimizi alamadığımız aşikar. Galatasaray kariyeri boyunca +10 dakika daha oynayacaksa o da bayern maçında olmalıydı kasım ayında herifin kondisyonu yetmedi yada daha ne kasacağım dedi ve çıktı.
Belki de son sansıydı ve baya başarılı geçen suresinin sonunda sıçıp batırdı.
Bu dünya böyle maalesef senelik 2.5 milyon euro verdiğin ve ben seni alırım diye taahhüt verdiğin adam kasmıyor uğaşmıyor kendisini gelistirmek adına çabalamıyorsa oturup kendi düşünmeli.
Premier ligde oynamış herif kendini kasıyor sinirleniyor sakatliktan yeni çıkmış tereddütlü davranıyor ancak hırsını bir şekilde gösteriyor. Sende o da yok kardeşim. Avrupada kalan eli yüzü düzgün top class oyuncularından birisi iğneyle oynuyor bir digerinin dirseği çıkıyor 3 gün sonraki maça çıkıyor şu ortamda ay ben yoruldum bittim çok kötüyüm beni salın tavrı gösteren zaten bir daha o hocanın gözüne giremez orada bilet kafasında kesilmiştir zaten. Bu saatten sonra nelsson sol bek oynar bu arkadaş daha şans bulamaz.
O maçın o dakikasında hoca oyuncusundan uefa finali bülent korkmaz fedakarlığı ister onu görmüştür.
Belki abartma olm diyeceksiniz ama gercek bu. Düşünsenize bu kısıtlı kadroyla finale kaldın son dakikalar kupaya gidiyorsun bir futbolcu krampım girdi dışarıya çıkayım mı diyor sonra 2 gol yiyip 2. Oluyorsun

Oynatmazsak 6 milyonu gözden çıkarmadığımıza pişman olabiliriz. Kaybedeceğin fazladan bir kaç puan şampiyonluktan edebilir. Yedekte Dubois beklemiyor. Yönetim ve TD ona göre oturup hesabını iyi yapsın. Şimdi “defolsun gitsin” diye teneke bağlayan taraftar bir iki kötü sonuç ile “niye Angelino’yu oynatmıyorsunuz” diye yangın yapar.

Üst Alt