GSC Haber - Galatasaray'da Başkan Adayı Sayısı 5'e Düştü! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray'da Başkan Adayı Sayısı 5'e Düştü!

Işın Çelebi: "Renk seçimine katılmayacağımızı ve Galatasaray’ın geleceği için ‘Karanlık’ rengi seçmeyeceğimizi kamuoyuna saygıyla duyururuz. Hiçbir adayı doğru bulmuyoruz ve desteklemiyoruz."

Işın Çelebi: "6 kişinin birden aday olmasını hayretle gördük. Galatasaray için nicelik değil nitelik önemlidir. Bu kalabalık ortamda insanların bir huzur bulması için başkan adaylarına bir çağrı yapıyorum. Camia içi bölünmüşlük camia için tehlikelidir."

Işın Çelebi: "Zor bir süreç yaşayan ve önünde daha büyük zorluklar olduğu görülen kulübümüzün, bu bölünmüşlük ve aday enflasyonuyla seçime girmesini doğru bulmuyorum."

Işın Çelebi: "Tarih sayfalarında daha önce görmediğimiz, kültürümüzde olmayan bu koltuk sevdası yarışı içerisinde yer almayacağımızı, Galatasaray için karanlık rengi seçmeyeceğimizi saygıyla duyurmak istiyoruz."

Artist yaw. Eskidende boyleydi bu. Yaptigi 2 aciklama var, o aciklamalardan sonra gözümde hicbir degeri kalmamisti bu herifin.

Birincisi, cumbaba olmasa stadi acamazdik aciklamasi. Ikincisi bazi efsane oyuncularin kulupten ihrac edilmesi yonundeki aciklamasi.
Başkan adayı olan kulübe belirli bir miktar hibe etmeli yoksa her seçimde bu şovlar bitmez. 1 milyon Dolar verecek mesela.

PMcbmK7Ga_q_fPsDKIE-CLJlo2Jh4U3LS_7Xb26_3NQ.gif

ya bıu skmsonik adaylık olayına çözüm bulsunlar..biz mecbur muyuz bunların reklamına maruz kalmaya.

başkan adayı listesini verdiğin anda kulube 500000 tl ateşleyecek..

çapı olmayan adam girmesin bu işlere yahu
Ne cektiyse capsizlardan cekti bu kulup abi. Birak aday olmayı, başkan oluyorlar yaw. Aysaldan sonra gelen her adam çapsız. Ondan oncesinin de hatiri sayilir kısmı capsızdı ama bu seviye dgldi yaw.

Çok aday çıkmasının tehlike olarak görülmesine anlam veremiyorum. Bizim diğerlerinden farkımız demokratik yapımız zaten.

İstiyorlar ki tek güç odağı olsun, icazet vermediklerine adaylık yolu kapansın, sömürülerine ses çıkaracak başka güç odakları eleştiri yapamasın.

Üst Alt