Haber - Galatasaray’da Başkanlığa Bir Aday Daha - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Galatasaray’da Başkanlığa Bir Aday Daha

UEFA Kupasi döneminde yöneticilik yaptiysa AMAN DIYORUM UZAK DURUN!

Simdi cikar 3 yabanciyla kupa aldik diyebilir.

Kendisini tanimam. Ama sorgulanmali. Her basks was yabanci konusunda aciklama yapmali.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Aday cikmiyora inat cikan ve oylari bolecek 4-5 kisi cikti , bunlarin hic birisi mevcut mali durumu ustlenebilecek hatta dursunun uzerinden sahsi kefaletleri alabilecek adaylar degil , mustafa cengizi ayri tutuyorum , suana dek ciddimsi denebilecek tek aday o

turgay kiran , burak elmas , ahmet ozdogan ... bunlar secilse bile "biz secilmeyecegiz diye dusunuyorduk" derler adim gibi biliyorum , ne planlari var ne yonetimleri

secilmeyince de "biz tasin altina elimizi koyanlardaniz" diyerek duyarli Gs uyesi imaji verecekler

siz bu adaylardan herhangi birinin baskan secilecegine inaniyor musunuz .

Hafta sonu adaylığımı açıklıyorum inşeallah.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Buda kayinbabasi gibi yaparsa tam batariz.

Faruk süren kulübü nerdeyse borçsuz alıp bugün ku borcun temelini atarak kulübü çıkmaz bir borç sarmalina sokan isimdir.

Gün yüzü görme DURSUN!

Malesef bu da dogru , ama kazandirdiklari ve soktugu borc miktari oranlamasinda yine de en az kabahatlisidir
Olaya öyle bakmamak lazım

O zamanki 50 milyon dolar ile şimdiki 50 milyon dolar aynı değil.
O zamanlarda bir gecede dolar nerdeyse ikiye katlaniyordu.
Ve futbol gelirleri bu kadar yüksek olmamasına rağmen böyle bir borcun altına girmek ne kadar akıllıca?

50 milyon dolar borca 20 sene boyunca faiz odeyerek borcun katlanmasi bugün bize 1 milyar dolara mal oluyor.

Gün yüzü görme DURSUN!

Aday cikmiyora inat cikan ve oylari bolecek 4-5 kisi cikti , bunlarin hic birisi mevcut mali durumu ustlenebilecek hatta dursunun uzerinden sahsi kefaletleri alabilecek adaylar degil , mustafa cengizi ayri tutuyorum , suana dek ciddimsi denebilecek tek aday o

turgay kiran , burak elmas , ahmet ozdogan ... bunlar secilse bile "biz secilmeyecegiz diye dusunuyorduk" derler adim gibi biliyorum , ne planlari var ne yonetimleri

secilmeyince de "biz tasin altina elimizi koyanlardaniz" diyerek duyarli Gs uyesi imaji verecekler

siz bu adaylardan herhangi birinin baskan secilecegine inaniyor musunuz .

İsterse faruk suren adayligini koysun. Sen gidip Dursunu secersin

ben dursun u sevmiyorum ki ? kim karsisina ciksa (aysal haric) ona veririm oyu , ama forumdaki dursun ozbek anketine goz gezdirmeni oneririm 2015 teki

Üst Alt