Galatasaray’da Belhanda, İndirimi Yaptı Ama İmzayı Atamadı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray’da Belhanda, İndirimi Yaptı Ama İmzayı Atamadı

Istanbul'dan ev aldi diye takimda mi tutacagiz bu nasil bir sacmalik ya.

Kulüpten defolsun gitsin bos zamanlarinda Istanbul'da ne bok yiyorsa da yesin.

Istanbul'dan ev aldi diye takimda mi tutacagiz bu nasil bir sacmalik ya.

Kulüpten defolsun gitsin bos zamanlarinda Istanbul'da ne bok yiyorsa da yesin.

Başaksehir ya da fenerde oynamasi içini acitmaz mi

Ayak tenisi Federasyonu kurulsa da;
şu AYAK TENİSİ uzmanından,
bir an evvel
KURTULSAK !!

O mac sonu röportaji ondan vermis. 2,3 istiyorsa, tabi tek onun elinde olmaz biz de kalmasi. O parayi ne biz, ne Avrupada veren olur ona.

2,3 milyonu nereden alabiliyorsa oraya gitsin. menajeri çakal adam abdül'ün boşluğuna denk getirip imzalatır istediği fiyata ama!

Belhanda'yı severim son maçta beni sinir etmesine rağmen ama 1.5 M € üzerindeki her teklif saçmalık olur bizim adımıza, Fazlasını veren varsa gitsin zaten çok kazandı bu zamana kadar.

Galiba hazard ile anlasmislardi sikeleri cikti ortaya
hazard daha öncesinin olayı ama zordu zaten lillede uçmuştu herif

''Lewandowski'yi Aykut Kocaman ve ekibi buldu''
Polonyalı golcüyle gerçekleşen görüşmeleri anlatan Çetinkaya, ''Robert Lewandowski'yi Aykut Kocaman ve ekibi buldu. O dönem Lech Poznan'da oynuyordu. Aziz Yıldırım gerekli talimatları vermiş ve Aykut Kocaman, Ali Yıldırım'la beraber Polonya'ya gitmişti. Lech Poznan'la transfer konusunda anlaşmaya varıldı ama Lewandowski'nin kendi şartları vardı. Dortmund ile Fenerbahçe arasında kaldı ve sonrasında Dortmund'u tercih etti'' dedi.

bizim dembeleyi kaçırmamızdan büyük olay şu

Younes Belhanda, maaşında 1 milyon Euro indirim yapıp yeni sözleşme istiyor: "Galatasaray’da mutluyum ve burada kalmak istiyorum. Buradan ev aldım ve ailemle İstanbul’da yaşamak istiyorum." (Hürriyet)

aytaçla takas edek yaşa istanbulda reis

2.3 mü yuh. 100k bile fazla
Galatasaray 9 ayda 490 milyon TL zarar yaptı. Eğer bu adamla yeni sözleşme yaparsa, hatalardan bir gram ders alınmadığı belli olur.

Bonservisi 10 milyon Euro
4 yıllık garanti maaşı da 3.350 milyon Euro olan bir oyuncu. Bonuslarla 4 milyon Euro diyelim.

Yaklaşık 25 milyon Euro'luk yatırım var ortada.

Alınan verim de ortada.

Yazılarını beğendiğim, genelde doğru yorum yapan kişilerden biri yeni sözleşme için 100 bin Euro fazladır diyorsa, mübalağa bile olsa, bir nebze haksız bile olsa yapılan yatırımın başarısızlığı ortadadır.

Işin gerçeği şu. Galatasaray bu yıl şampiyon olursa, bununla Fatih Hoca yeni sözleşme imzalar. Bireysel kalitesine bakmaksızın. Bu benim tahminim. Ben hiç bir koşulda yeni sözleşme imzalamam.

Beğenmedim ICK'yi bu adama defalarca tercih ederim.

Üst Alt