Galatasaray'da Belhanda Krizi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Belhanda Krizi

Türkiyede değerini bulan her futbolcu satılmalıdır.. Sen liverpool city real değilsin bir futbolcunun hayalindeki kulüp olamazsın satılmadıkça belli süre sonra oyuncu bocalamaya başlıyot performansı düşer.. Visca gibi sağlam karakter çok nadir gelir bu ülkeye hoş onu da motive eden 2-3 yıldır şampiyonluğa oynaması belki 1 şampiyonluk alıp da gideyim demiş olabilir..
Haa 20 yaşında olur futbolcu beklersin piyasası yükselsin diye bizim gibi 30una gelmiş adama sımsıkı sarılanlara haktır herşey..

Medyada çıkan 3-5 habere göre teklif varmiş da satmamışız. O medyaya göre diagne 15 e gidiyordu doğru olup olmadığı belli değil

Bu hırbonun derdi futbol değil para. Verirse bi arap ya da çinli kulüp yıllık 5-10 arası bişey koşa koşa gider. Boşuna canınızı sıkıp sinir yapmayın
Ne parasi ya? Adam gecen sene bu zaman gideyim dedi terim göndermedi simdi de ben gitmiyorum diyor gayet kral hareket. Terim bu ve feg iyi oynarken yanlarindan ayirmiyodu şimdi kötüler diye bile bile sahaya sürdü yem gibi, taraftar da bu da patladi zaten. Sözleşmesini son dakikasına kadar kullanır inş 😍

Ne parasi ya? Adam gecen sene bu zaman gideyim dedi terim göndermedi simdi de ben gitmiyorum diyor gayet kral hareket. Terim bu ve feg iyi oynarken yanlarindan ayirmiyodu şimdi kötüler diye bile bile sahaya sürdü yem gibi, taraftar da bu da patladi zaten. Sözleşmesini son dakikasına kadar kullanır inş

Aynen gerekirse şampiyonluk gitsin, CL’de iddiamız kalmasın ama yeterki Belhanda’yla Feghouli’nin taraftarla arası bozulsun diye hoca bilerek sahaya sürdü.

Aynen gerekirse şampiyonluk gitsin, CL’de iddiamız kalmasın ama yeterki Belhanda’yla Feghouli’nin taraftarla arası bozulsun diye hoca bilerek sahaya sürdü.
Clde Andone bey o pozisyonlari atsa iddiamiz olurdu, şampiyonluk gitmez biz olacağız yine ama elinde imkan varken bile bile oynatmasini ne diye aciklarsin sen mesela? Belki buba mecbur kalmis da olabilir zira ortasahadaki diger oyuncular kız gibi. Feg gitsin fegi sevmiyorum asıl şeytan, sinsi ve satıcı olan o

3-5-2'de doğru yerde oynatıp oyuncuyu en azından geçici olarak da olsa kazanmak lazım. Küsüp kulübede tutmanın kimseye faydası yok. Hele de sayıp söverken bile adamın arkasında durduktan sonra. Şu an devre arası gönderme durumu bulunan Seri'yi kazanmaya çalışırken hala 1.5 yıl kontratı bulunan Belhanda'yı erketeye çıkarmanın bir mantığı yok. Görünen şartta 3-5-1-1'de ortadaki iki 8 numaradan biri olursa en azından Seri'den daha az zarar vereceğini düşünüyorum. Adamın 10 numarada artık takımı satarcasına bir performans gösterdiği ortada ama 2 yılın hatrına en azından milli takımında başarılı olduğu pozisyonda 2-3 maç şans vermemiz gerektiğini düşünüyorum. Onu becerirse devre arası daha gerçekçi bir piyasası olur, onu da yapamazsa vedalaşırız gider. Fatih hocanın Real maçından sonra söylediği gibi kalan 9 maç için tüm oyunculara ihtiyaç duyuyorsak, bu oyuncuların başını çekenin de takımın en çok kazanan 2-3 adamından biri olan Belhanda olduğu gerçeğini kabul etmeliyiz.

Clde Andone bey o pozisyonlari atsa iddiamiz olurdu, şampiyonluk gitmez biz olacağız yine ama elinde imkan varken bile bile oynatmasini ne diye aciklarsin sen mesela? Belki buba mecbur kalmis da olabilir zira ortasahadaki diger oyuncular kız gibi. Feg gitsin fegi sevmiyorum asıl şeytan, sinsi ve satıcı olan o

Sana hayal dünyanda mutluluklar.
Hoca kötü olduklarını bile bile oynattı diyorsun, suçu onlara atmak için. Adam niye ayağına sıksın? Sırf bunları oynatıp maçı kaybedince onlara yıkmaya çalışacağına neden maçı kazandıracak oyuncusunu oynatmasın?

Hoca bu sene formsuz, kötü kararlar veriyor, biraz da inat. Millet Belhanda’nın sıçıp sıvadığını söyledikçe inat uğruna ona güvendi, sahaya sürdü, hata etti olay bu.

Kendisi de söylediya zaten, bazı şeylerin düzelmesini bekledim ama demekki böyle olmayacak diye.

Ne parasi ya? Adam gecen sene bu zaman gideyim dedi terim göndermedi simdi de ben gitmiyorum diyor gayet kral hareket. Terim bu ve feg iyi oynarken yanlarindan ayirmiyodu şimdi kötüler diye bile bile sahaya sürdü yem gibi, taraftar da bu da patladi zaten. Sözleşmesini son dakikasına kadar kullanır inş 😍
Sana yorum bile yapamıyorum avatarını gördükten sonra.

Üst Alt