Galatasaray’da Beşiktaş Maçı Kamp Kadrosunda 4 İsim Yer Almadı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray’da Beşiktaş Maçı Kamp Kadrosunda 4 İsim Yer Almadı

Ardanin hala bize yardimci hoca veya td olma ihtimali var. Onu da ortadan kaldirmak lzm.

Amaci Galatasaray olmayan, 5 sezondur yattigi yerden para kazanan bi herif. 2 sezondur da biz besliyoruz. Sorsan fedakarlik yapan kendisidir. Terime sorsan en iyi Galatasaraylidir. Boş insanlar
FT hocam durduk yere başımıza bela etti şu herifi. Ne güzel ortada kalmıştı.

Aslında Barış Alper'i kazanabilsek iyi olacak bizim için
Kesinlikle katılıyorum ama 22 yaşına gelmiş bir futbolcunun da dümdüz koşarak rakibin içinden geçemeyeceğini anlamış olması gerekiyor artık. Rakiple ilk karşılaşmanda patlayıcılığına güvenip rakibi test etmek için 1 ya da 2 defa denersin anlarım ama geçemediğini göre göre ısrarla aynı şeyi denemek ve bunu süre aldığı her maç ısrarla yapması çok garip. Belki seneye Yunus dönünce gelişimini sürdürebileceği ve kendisini rahat hissedebileceği bir kulübe kiralanır.

Kesinlikle katılıyorum ama 22 yaşına gelmiş bir futbolcunun da dümdüz koşarak rakibin içinden geçemeyeceğini anlamış olması gerekiyor artık. Rakiple ilk karşılaşmanda patlayıcılığına güvenip rakibi test etmek için 1 ya da 2 defa denersin anlarım ama geçemediğini göre göre ısrarla aynı şeyi denemek ve bunu süre aldığı her maç ısrarla yapması çok garip. Belki seneye Yunus dönünce gelişimini sürdürebileceği ve kendisini rahat hissedebileceği bir kulübe kiralanır.
Ömet Bayram 30 yaşında hala anlayamadı bunu BAY anlamamış çok önemli değil :D

Aslında Barış Alper'i kazanabilsek iyi olacak bizim için
Barış Alperden maalesef hiç umudum yok. İnşallah yanıltır ama pek ışık göremedim. Çalım atmaya kalkıyor ama yaptığı şey çalım değil rakibe resmen top veriyor. Hız ve güç var biraz. Top kontrolü kötü. Paslari çok iyi değil sadece kanada inmeyi başarırsa içeri kesebiliyo bu küçük bir artı. Şutlari sert atabiliyo ama kaleyi tutturma konusunda sıkıntı var. Bu yönleri gelişir mi bence hayır ama inşallah geliştirir ne diyim

Barış Alperden maalesef hiç umudum yok. İnşallah yanıltır ama pek ışık göremedim. Çalım atmaya kalkıyor ama yaptığı şey çalım değil rakibe resmen top veriyor. Hız ve güç var biraz. Top kontrolü kötü. Paslari çok iyi değil sadece kanada inmeyi başarırsa içeri kesebiliyo bu küçük bir artı. Şutlari sert atabiliyo ama kaleyi tutturma konusunda sıkıntı var. Bu yönleri gelişir mi bence hayır ama inşallah geliştirir ne diyim
ilk geldiğinden beri diyorum bu çocuğa bek olmayı öğretebilirsek ancak bi işe yarar, onu da öğrenir mi bu yaştan sonra valla koca bir muamma

Kadro secimlerinde bir tuhaflik yok mu

Baris alper barca macinda sonradan oyuna girdi ama 3 gun sonra kadro da yok

Üst Alt