GSC Portal - Galatasaray'da Bomba İddia! Ünal Aysal Geliyor! - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal Galatasaray'da Bomba İddia! Ünal Aysal Geliyor!

FT’nin gelmemesini tek kabul edeceğim şart Ünal Aysal başkanımızın gelişi olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aysal gelirse kulüp batar be. Ayrıca Terim i çıkarın aysalın başkanlık döneminden, elde neredeyse 0 var. Aysal gelirse bu sefer İtalyanlara değil Fransızlara sömürtür kulübü. Allah korusun.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

haluk ulusoy da twitterden başkanlık gibi düşüncem yok demiş zaten hiçbiriniz elinizi taşın altına koymayın anca konuşun bu gidişle dursun bi 10 yıl daha kalır tek çare kulübün satılması

61aaf5cc97a5043fbcb4a592bd7f557d.jpg

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Unal Aysal bir daha aday falan olmaz kanimca. Hep oyle haber yapiliyor donem donem ama hic zannetmiyorum. Medyanin sallamasi buyuk ihtimal.

ben hiç bir zaman fakir edebiyatı yapmadım, şimdiki yönetimin en büyük hatası bu olmuştur diyen eski galatasaray başkanı.

şu an ki gs yönetimini eleştirmesini anlıyorum. fakir edebiyatı yapıp ona göre bir planlama yapsan eleştirmezdi kimse.(bkz:*feda dönemi) hem fakir edebiyatı yapıp hem de burnundan kıl aldırmazsan taşak oğlanı olursun. bu konuda eleştirmesi normal ünal aysal'ın.*

ancak sorarlar adama, bizim dönemimizde de zorluklar vardı diyorsun da zorluklarla başa çıkmak için ne yaptın ? galatasaray'ı bir düzene mi soktun yoksa yeni stadın gelirleri , tt sponsorluğundan gelen parayı ve yaptığın sermaye arttırımını(!) yüksek bedelli transferlere mi döktün ? bunu yaparken şampiyon da oldun ancak 3 sene boyunca katıldığın şampiyonlar liginden gruptan da çıkmana rağmen elde ettiğin gelirler nereye gitti ? takımı çevirdiğiniz yerli yabancı çöplüğünün faturasını sizden sonrakiler çekerken sen neredeydin ? gs yönetimi riva arazisini satmak için karar çıkarmasa bugün bu söylemleri yapacak mıydın ? 2. usulsüz sermaye arttırımı ret yiyince arkasına bakmadan kaçarken fakir edebiyatı yapmana zaman mı kalmadı ?

ben bir beşiktaşlı olarak aysal'a bunları soruyorum. aynısını galatasaraylılardan da bekliyorum. bu adam bunlara cevap vermeden gelirse sonunuz 3 sene sonra yine aynı olacak. bu sefer satılacak bir riva da kalmaz.

sözün özü bu adamı samimi bulmuyorum. vizyon sahibi olmak ve kulubü bu vizyonla yönetmek takdir edilesi bir şeydir. ancak vizyon dediğin şey drogba, sneijder getirmekle olmuyor sadece. 2. sermaye arttırımı reddi sonrası ışık hızı kaçışı bir o kadar vizyonsuzluk, korkaklıktır. türk futbolunun eksiği vizyon değil kulupleri babasının malıymış gibi yarını düşünmeden yöneten yöneticileridir. dortmund nasıl düştüğü yerden stadını satarak kalktıysa türk kulüpleri de yapabilir. bu ünal aysal gibi drogbalı vizyonla değil akılcı yönetim prensibiyle olur.

Vay be

elin beşiktaşlısı bile vizyoncu liselilerden daha rasyonel düşünebiliyor

Ne Aysal'ı kulübün ekonomisinin içine etti, isleyen düzeni mahvetti kendi egolari için yönetimini değiştirip berbat kararlar aldı. En nefret ettiğim başkandır kendisi dursun ile beraber. Aysal ne yapmis da begeniyorsunuz bu botoksluyu

Üst Alt