GSC Portal - Galatasaray'da Bomba İddia! Ünal Aysal Geliyor! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal Galatasaray'da Bomba İddia! Ünal Aysal Geliyor!

Aysal hiç sıcak para koydumu önemli olan bu
Dursun zaten batırıp gidecek emin ol

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aysal koydu mu bilmiyorum ama O da Dursun da bunu yapmışsa hata etmiş. Bu sıcak para koyma işi tamamen kulübün kötülüğüne birşey. Argo tabirle başkasının şeyiyle gerdeğe girmek gibi. Kulübün parası yoksa harcamaz bu kadar basit. Paran yoksa transfer yapmazsın ve bunu da deklare edersin. hem popülizm yap hem sıcak para koydum, fedakarlık yaptım de. İşte bu Demirören mantığıdır. Aysal da Özbek de farketmez kim yaptıysa halt etmiştir.

Sen de buna inandın mı? Dursun ne dersin ben inanmazdım. Dursunu övmek veya batırmak için söylemiyorum. Dursun`un söylemlerine inanmam. Ben alınan kredileri, factoringlerden alınan yükske faizli rakamları bilançoda görünce şok olmuştum. Sıcak para konusundan emin değilim. Doğru da olabilir ama sanmıyorum.
Buda paralı haberdir demi
ccd7b21c07f2106ba9dcd5c43683a4db.jpg

Bence ikisi bir arada daha iyi olurdu.

İlla seçim yapılacaksa Terim'i tercih ederdim.

Aysal döneminde Terim sonrası facia geçmişti.

Ama Aysal başkanımın vizyonu ülke de kimse de yok gerçekten!

Buda paralı haberdir demi
ccd7b21c07f2106ba9dcd5c43683a4db.jpg

Muhtemelen öyledir. Daha önce bir tane web sitesinde yayınlanan tüm haberlerin(sporx, ajansspor vs olabilir emin değilim) ısmarlama olduğu ispat edilmişti. Bu da olabilir. Ha bu arada kasa kolaylığını gizli tutmak isterse gizli kalır. Dostum neden bu kadar dar perspektifle bakıyorsunuz. Dursun kendi ticari işlerini riske atar mı sizce?

Muhtemelen öyledir. Daha önce bir tane web sitesinde yayınlanan tüm haberlerin(sporx, ajansspor vs olabilir emin değilim) ısmarlama olduğu ispat edilmişti. Bu da olabilir. Ha bu arada kasa kolaylığını gizli tutmak isterse gizli kalır. Dostum neden bu kadar dar perspektifle bakıyorsunuz. Dursun kendi ticari işlerini riske atar mı sizce?
Konu o degilki konu buraya otel inşaatında kullanılan kredinin nerde kullanıldığı

dursun bir iş adamıdır iş adamları da risk bedeliyle yatırım yaparlar Galatasaray bir şirkettir şirkete yatırım yapmıştır hem ticaret hem başkanlık .

Şu şehir efsanesi olan siyasi baskı yedi aysal muhabbeti nedir
En azından biz birşeyler koyuyoruz ortaya
Madem aysalin arası kötüydü siyasetle şu saatçi bakanla boy boy resimleri vardı klüpte
Ne işi vardı klüpte o adamın

Şu şehir efsanesi olan siyasi baskı yedi aysal muhabbeti nedir
En azından biz birşeyler koyuyoruz ortaya
Madem aysalin arası kötüydü siyasetle şu saatçi bakanla boy boy resimleri vardı klüpte
Ne işi vardı klüpte o adamın

korkak gibi kaçip gittigi için gerçek olmayan seylerle bunu unutturmaya çalisiyorlar

lan 20m galatasarayli akpye oy verdi diyen adami muhalefet kahramani yapmaya çalisiyorlar, bundan ötesi var mi :D

------SON DAKİKA-----

Ali Naci Küçük: Bazı yöneticiler Dursun Özbek'e karşı bir yapı kuralım diyerek Ünal Aysal'a başkanlık teklif etti. Ünal Aysal bu teklifi düşüneceğim dedi.
Ali Naci Küçük: “Ünal Aysal'a yoğun baskı var. Ünal Aysal'ın aday olma ihtimali az ama tekrar baskılar başladı. Düşüneceğim cevabı verdi. Toplantılar başladı.”

haydi başkan tam zamanı

Son düzenleme:
korkak gibi kaçip gittigi için gerçek olmayan seylerle bunu unutturmaya çalisiyorlar

lan 20m galatasarayli akpye oy verdi diyen adami muhalefet kahramani yapmaya çalisiyorlar, bundan ötesi var mi :D
Gelde anlat acaba bizimki de saat almismidir avrupa görmüş adam
Belçika saat firması varmı ünlü

Dursun Terimi getirir ardindan kongrede Unal Baskanim secimi kazanir ve ilk is Terimi kovarak olaganustu secim karari alirsa net komik olmaz mi ?

------SON DAKİKA-----

Ali Naci Küçük: Bazı yöneticiler Dursun Özbek'e karşı bir yapı kuralım diyerek Ünal Aysal'a başkanlık teklif etti. Ünal Aysal bu teklifi düşüneceğim dedi.
Ali Naci Küçük: “Ünal Aysal'a yoğun baskı var. Ünal Aysal'ın aday olma ihtimali az ama tekrar baskılar başladı. Düşüneceğim cevabı verdi. Toplantılar başladı.”

haydi başkan tam zamanı

9-10 gün var,hadi düşünecekse düşünsün de aday olacaksa da olsun.Zaman çok dar.Sıkıldım artık söylentilerden.

Gelde anlat acaba bizimki de saat almismidir avrupa görmüş adam
Belçika saat firması varmı ünlü

aysal aday olsa sirf 1 oy 1 oydur deyip karsisinda kim olursa olsun ona oy atarim

ki 35 senedir "1 oydan ne cikar" diyen adamim

bugunlere gelisin fitilini atesleyen adam bir daha bu klube giremez

Üst Alt