Galatasaray'da Borç 2 Milyar 391 Milyon TL! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Borç 2 Milyar 391 Milyon TL!

Bir de sunun adi geciyor bu transfer ediliyor haberleri paylasiliyor yapmayin arkadaslar bu kimseyi alamaz daha pantolon alamiyor kicina uygun

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Müstehak bize yeminle müstehak.

Böyle gerizekali genel kurula da müstehak bizim gibi kicini kipirdatmayan taraftara da müstehak.

Sosyal medya imza tepki falan filan anlamiyor bunlar. Pasifist bir insan olmama ragmen Dursun'un dayak yemesini en icten duygularim ile desteklerim. Linc edeceksin böylelerini.

Bir de o Ultraslan denen cakma Galatasaraylilar var ya hani kendilerini "en büyük Galatasarayli" olarak görenler. Onlarin da Allah belasini versin.

Bu nasıl bir borç artışıdır ayrıca bu kadar paranın döndüğü yerde kim bu profesyoneller yoksa taşeron gibi bankalara mı havale ediliyor. Bu nadıl borç artışı 2 milyar borç var 15 yıldır Sabri sağbek tezatlığa bak ya

faiz her sene ort. yüzde 10 cakıyor hocam. kabataslak senede 200 m euro falan gidiyor faize..

yani borcları sıfırlasak bu para her sene bize kalıyor..

faiz her sene ort. yüzde 10 cakıyor hocam. kabataslak senede 200 m euro falan gidiyor faize..

yani borcları sıfırlasak bu para her sene bize kalıyor..
200 milyon tl olacak galiba.

Ayrıca bu miktar borc değil aslında. Yani daha doğrusu komple giderler de icinde olmalı. Oyuncuların maaşı ve saire işte.
700 milyon banka borcumuz var diye biliyorum ki asıl önemli nokta bu miktar.

200 milyon tl olacak galiba.

Ayrıca bu miktar borc değil aslında. Yani daha doğrusu komple giderler de icinde olmalı. Oyuncuların maaşı ve saire işte.
700 milyon banka borcumuz var diye biliyorum ki asıl önemli nokta bu miktar.

pardon tl, euro dedim, sonuc olarak cok para.

bankaya faiz ödemektense eldeki varlıkları satıp borcu sıfırlamak en mantıklısı. en son aşama da kulübün yabancılara satısı olur..

pardon tl, euro dedim, sonuc olarak cok para.

bankaya faiz ödemektense eldeki varlıkları satıp borcu sıfırlamak en mantıklısı. en son aşama da kulübün yabancılara satısı olur..
Riva ve florya bu banka borcuna yeterli olacak ama önemli olan sonrası. İnşallah yalan çıkmazda tüzükde söylendiği gibi eklenir bu zararı dönemsel yönetimler öder olayını.

Yabancıya satılmasına karşıyım ama farük sürenin verdiği örnek gibi hiselerim çoğu bizde olma kaydıyla ortaklık meselesine hayır demem de mümkün değil. Ya bizim gücümüz ve imkanlarımız yeter aslında doğru ve istikrarlı yönetilsek

Valla bu klübün bundan sonra dönüp borçlarını kapatması imkansız kimse kusura bakmasın

Artık şu takımı satın hepimiz kurtulalım Dursun görevi bıraktığında yaklaşık borç 3.5 milyar Tl filan olur eminim

Ondan sonra isterse dünyanın enn iyi yöneticisi gelsin kurtaramazlar elde avuçta ne kaldı satacak para edecek ?

Riva ve florya bu banka borcuna yeterli olacak ama önemli olan sonrası. İnşallah yalan çıkmazda tüzükde söylendiği gibi eklenir bu zararı dönemsel yönetimler öder olayını.

Yabancıya satılmasına karşıyım ama farük sürenin verdiği örnek gibi hiselerim çoğu bizde olma kaydıyla ortaklık meselesine hayır demem de mümkün değil. Ya bizim gücümüz ve imkanlarımız yeter aslında doğru ve istikrarlı yönetilsek

yani %49 yabancıda 51 sende. sanırım Milan'dada aynı durum mevcut.

tabi bu durumda yönetim nasıl olacak orası muamma. hani %49'luk grup cebinden ne kadar para koyacak? ve nereye kadar yatırım yapacak?

Umarım daha da artar da en sonunda satmak zorunda kalırlar. Liseli ihtiyarlardan kurtulmadıkça hayır yüzü görmeyeceğiz.

yani %49 yabancıda 51 sende. sanırım Milan'dada aynı durum mevcut.

tabi bu durumda yönetim nasıl olacak orası muamma. hani %49'luk grup cebinden ne kadar para koyacak? ve nereye kadar yatırım yapacak?
Daha da önemlisi kim kime satacak ? Yani para kimin cebine girecek. Derneğe mi ? Hukumet hop hani benim pastadan parçam dermi ? Yönetimde sabit koltuk ve söz sahibi garantisini isterler zaten orası net. Neyse şu an öyle bir konu yok zaten dedikodudan ziyade

Tüzükle ilgili bişey sanırım komple olarak takımı satamayız

Ama elbet anlayacaklar Galatasaray'ın artık gerçekten battığını tüzükte değişir %100 de satılır ...

200 milyon euro borcumuz var demekki. premier ligde 1 senede yayin geliri 100 milyon euro. kulüpler o nedenle istedigi gibi borclanabiliyor ama bizim böyle bir lüksümüz yok.

Üst Alt