Galatasaray'da Bruma Bombası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Bruma Bombası!

Rodri varken gelsin. Feguli ile yürümez kanat işi herif ortasaha gibi oynuyor , Oyun stili ben ortasahayım diye bağırıyor. O yüzden sağ kanata düzgün bi herif lazım rodri ayarında bruma'ya yok demem valla.

Bu çocuğun en büyük problemi öz güven.Öz güven ilacı F.Terim'in elinde Rodriges benzeri bir patlama yapabilir.Ş.ligi faktörüyle geri gelebilir ama bize lazım olan topun kıymetini bilen oyuncular.Elde set oyununa uygun oyuncularımız yok maalesef.Deplasman problemini halletmek için bu tarz oyuncular şartoğluşart.

Son yıllarda Türkiye'ye gelmiş en yetenekli genç futbolcu Bruma. 1 sene daha izlemek keyifli olur..
Ayrıca Mariano, Fernando, Nagatomo, Belhanda, Gomis, Feghouli ile daha da faydalı olur.
Eren Derdiyok, Yasin, Sabri ile oynuyordu. Gelirse katkı verir şüphesiz.

Uefa dedikodusundaki gelen 10M lik (+) bütçe ve 6.5M lik cezayı toptan yüklenecek bir maddi karşılığı yoksa;
dün yediğim kuru fasulyenin doğal gaz hali artğı, bu takas için taraftar fikri yoklama projesine cevap hükmündedir.

sampiyonlar ligi'nde oynayacagim diye gaza gelip ayrildi, gitti takim da besiktas'a iki macta da maglup oldu. cocugu da dogru dürüst oynatmadilar. bin pisman oldugunu düsünüyorum, zaten az kalsin uefa avrupa ligi'nden de olacaklardi.

Bugün kasımpaşadan almak istediğimiz eleman süper ligde 99 başarılı çalımla rekor kırmış gibi istatistikler okuyoruz.

Bruma 2 maçta 24-25 başarılı çalım istatistiğine ulaşıyordu. Antalya-trabzon-bjk maçlarını açıp tekrar izleyiniz

imkan varsa 5 dk bile düşünmez hoca

Bugün kasımpaşadan almak istediğimiz eleman süper ligde 99 başarılı çalımla rekor kırmış gibi istatistikler okuyoruz.

Bruma 2 maçta 24-25 başarılı çalım istatistiğine ulaşıyordu. Antalya-trabzon-bjk maçlarını açıp tekrar izleyiniz

imkan varsa 5 dk bile düşünmez hoca
Öyle deme Bruma sadece hızlı olan 1 beyinsiz

Öyle deme Bruma sadece hızlı olan 1 beyinsiz

Üstad Garry'i satıp Bruma'yı kiralarsak elimize ne geçecekki

Opsiyon koydurmazlar,parlatırsak yeniden bu sefer de Talisca gibi uzaktan bakınmakla yetiniriz

Açıkçası kiralık adam almalıyız hele ki şu dönemde ama işte opsiyon da koydurmak şart yoksa kiralama ücreti + Bruma'yı vereceğimiz para sadece 1 sene yararlanacağımızı düşünürsek zarar

Üstad Garry'i satıp Bruma'yı kiralarsak elimize ne geçecekki

Opsiyon koydurmazlar,parlatırsak yeniden bu sefer de Talisca gibi uzaktan bakınmakla yetiniriz

Açıkçası kiralık adam almalıyız hele ki şu dönemde ama işte opsiyon da koydurmak şart yoksa kiralama ücreti + Bruma'yı vereceğimiz para sadece 1 sene yararlanacağımızı düşünürsek zarar
Reis ben alalım demiyorum ki sadece şaşırıyorum biraz adam çok gömülüyor diye.11 gol 6 asist yapmış 1 kanat oyuncusu için haksızlık yapılıyor gibi geliyor bana.Ayrıca skor katkısından çok topu ileri taşıması dar alanda adam geçmesi vs. gibi beni cezbeden özellikleri vardı.Zaten geri verirlerse salaklık yaparlar treni kaçırdık.2013 te Fatih Terim gitmeseydi keşkede gerçek potansiyelini görseydik.

Üst Alt