Galatasaray'da Bugün İtibarıyla 12 Futbolcunun Sözleşmesi Sona Eriyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Bugün İtibarıyla 12 Futbolcunun Sözleşmesi Sona Eriyor

Arda Turan ( antrenör + futbolcu yapsınlar ama sanmam arda için survivor + futbolcu daha uygun)
Halil Dervişoğlu (3-4m euroya kadar alınabilir ama zor sanmıyorum )
Gedson Fernandes ( tekrar kiralayalım + opsiyon ama sanmıyorum geleceğini )
Emre Akbaba ( depikleyin gitsin )
Henry Onyekuru ( kesinlikle alınmalı )
Etebo ( yallah )
Marcelo Saracchi ( 2-3 m euroya albiliyorsak alalım yoksa alternatif buluruz adale sakatlığı fazla yük binmesinden kaynaklanıyor ama zamanlar daha da fazla sakatlık ile yüzleşebilir )
Ryan Donk ( uygun fiyata uzatılmalı )
Emre Taşdemir ( ben beğeniyorum emreyi yedeğin yedeği bile olsa az paraya yerli oyuncu iyidir.ama genç oyuncular monte edeceksek sol beke o zaman gidebilir )
Şener Özbayraklı ( yallah )
Martin Linnes (yallah , linnesi severim ama eziyet gibi adamı tutmanın manası yok )
Ömer Bayram ( bu kesin kalır allahın emri )

Gitmesi gerekenler kalıp kalması gerekenler gidecek olsada şu tabloyu yaşattığın için allahım sana şükürler olsun

Iyi bir teknik adam, Gedson, Halil, Onyekuru disinda kimsede israr etmez. Bizim iyi bir teknik adamimiz yoktu. Kalirsa Fatih Hoca'nin bu listeden minimum 5 cop'le imza isteyecegini biliyoruz.

Yerli oyunculai bu kadar eksigimiz oldugu ve secim oldugu donemde direk yollamak biraz hatali. Bakin bende isterdim 3-5 oyuncu disinda komple gonderelim. Bu soyledigim realist bir bakis acisi. Bilsem ki Yonetim secildi, herkes isinin basinda ve sezonu Agustos sonuna dogru acacagiz, ok. Ancak kazin ayagi oyle degil.

O yuzden yerli bazi idare edebilecek isimlere "performans" bazli dusuk garanti parali anlasma onerilebilir. Pazarlik yapilabilir. Kontratlarda maksiumum 1 ya da 2 sezon. Boylece gormuste oluruz her kim forma/arma icin burada. Duygusallik yapmiyorum sadece bazi yerli isimlerin motivasyonlarinin bu oldugu soylendi. Gorelim bakalim ak-kara popoyu. O acidan performans bazli sozlesm buna yabancilarda dahil. Yeter artik 4-5 yillik garanti ucretler, yatan futbolcular, mac secen tipler, sakatlanip tatile gidenler.

Ayrica sakatlik gecmisi kabarik olan tum isimlere ek madde getirilerek alinmali bundan sonra. Bakiniz: Aboubakar transferi. On numara ornek. Neyse bir suru eksigimiz var. Oncelik orta saha ve solbek sonra sagbek ve kanat-forvetler. Ayrica, sartlar zorlanmali Gedson-Halil icin.

Üst Alt