Galatasaray'da Çarpıcı Diagne İddiası - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Çarpıcı Diagne İddiası

Arkadaşlar malesef adam 13 milyona alındı bu sebeple zararı minimize etmek için destek olanlara laf çarpıtmayalım. Örneğin 5 milyona alınmış olsaydı bende çoktan gönderilmesini isterdim. Gerçekçi olalım maç başına 1 golün üzerinde ortalaması olan bir adamı kadro dışı bırakmak yerine en azından Ocağa kadar oynatmak durumundayız.

3 milyon teklifi kabul etseydik 3 + 2.5 = 5.5 milyon. Bu parayi Gedson'in pesinatina eklerdim ve almaya calisirdim. Simdi hem Gedson'dan olduk hem de basimiza kaldi. Lose - Lose

Degil, olmasi gereken 3 forvet zaten. Iki tanesi bitirici olur -bir birine benzeyen- digeri de daha cok gezgin farkli profilde forvet olur. Tek kulvarda oynamiyorsun cunku.
ama hazır tutamıyoruz üstat. hazır olsunlar diye sürekli rotasyon yapmaya kalksak hepsinin ritmini bozarız

bir oyuncu ağırlıklı olarak oynayacak, diğeri/diğerleri yedek kalacak ve az sayıda maça çıkacak.

şu an mustafa ile de diagne ile de sıkıntı yaşıyoruz düzenli oynatamadığımız için.

ama hazır tutamıyoruz üstat. hazır olsunlar diye sürekli rotasyon yapmaya kalksak hepsinin ritmini bozarız

bir oyuncu ağırlıklı olarak oynayacak, diğeri/diğerleri yedek kalacak ve az sayıda maça çıkacak.

şu an mustafa ile de diagne ile de sıkıntı yaşıyoruz düzenli oynatamadığımız için.
Halil zaten en ucta oynamasi gereken tek forvet degil mesela, aslinda Hollanda'da sol acik oynatiliyordu yani bizde orada kullanabiliriz boylece Mostafa da santrafor da oynar. Mesela gecen sezon Halil ilk geldiginde hoca onu bir kac macta sol tarafta oynatmisti hatirlarsan. Boyle daha etkili olabiliriz ileri ucta. Bu sekilde macin gidisatina gore Diagne'yi de sonra ikinci yarilarda maca acabilirsin. Simdi dedigin gibi hepsini birbirine alternatif olarak kullandigi icin bir tanesi hic forma giyemeyecek, o da suan Diagne gibi.

Üst Alt