Galatasaray'da Emre Çolak Pişmanlığı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Emre Çolak Pişmanlığı!

türk futbol kalkinmak istiyorsa emre gibi daha cok oyuncular dis ülkeye gitmesi gerek, cünkü orda daha basarili oynuyorlar ve kendilerini mecburen gelistiriyor, burda biraz basari yakaladimi en büyük benim calismaya da gerek yok diye ilerlemeye birak futbol olrak geriliyorlar. emre icin de aynis bizde gene ayni emre kalirdi bir ileri bir geri giderdi

Zamaninda adam a cop diyenler yolansin diyenler simdi 'ben demistim yollanmamasi gerekirdi diyor' gulenmi aglanmi

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

forum bu kafa yapısına sahip olan gerizekalılarla dolu. genç oyuncuya şans vermezsen, oyuncu kendini hangi şekilde kanıtlasın?

Bizim ülkede altyapidan gelen bir genc oyuncu ilk macinda olaganüstü performans sergileyecek yoksa direkt cöp ilan edilir.

Bir mac ile ne olup ne olmadigini cözüyoruz ya. Mesela Yunus Malli'ya cöp diyorlar burada ama Dortmund 2 senedir pesinde kosuyor adamin, tabi Almanlar ne anlar futboldan biz herseyi daha biliriz yani.

Adam istanbul gecelerine akmaktan futbolunu geliştirmeyi düşünmüyordu ki. Buradan ayrılması iyi oldu. gitsin orada kariyer hedefi koysun kendine. Daha erken yaşta kiralık olarak göndermek lazım gençleri oynayabileceği kulüplere.

Birde şunu ekleyeyim. Emre kendi potansiyeline ihanet etmiş bir adamdır. Belki kulübün de payı var bunda ama bu kadar kolay adam geçebilen, bileklerine hakim, dar alanda oynamayı beceren bir çocuğun gerekli patlamayı yapamamış olması cidden yazık.

Üst Alt