Galatasaray'da Emre Mor Sesleri Yükseliyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Emre Mor Sesleri Yükseliyor

Mutlaka alınmalı...Galatasaraylı olduğunu herke biliyor...Arda'nın gerçek yüzünü göstermesine neden olan da Fatih Hoca ile Emre'nin samimiyetiydi...Emre Mor asla Arda'nın olamayacağı hasletlere sahip; Dikine Oynama, Sürat, Şut Çekebilme, Efendilik, Yabancı Dil Bilme ve en önemli gövdesi arda gibi ayaklarından uzun değil...

Yabancı sınırlaması varken kesinlikle kaçırılmamalı...Bu akıllı bıdıkı 10 oynatırız...8 oynatırız...Kanatlarda oynatırız...Daha ne olsun...Hem de ahlaklı bir çocuk...Yaşı genç, türk statüsünde ve dahası türkçe bilmiyor muazzam ne muazzamı muazzam ötesi...
fatih hoca da yasinin sözlesmesi bitiyor diye seviniyordur yerine sunu alirsak daha da sevinir 10 yas genc bir oyuncu nede olsa. kiralamak lazim, para edecek bir oyuncu degil suan icin. celta vigo'da bile dayak yemedigi kalmis sadece

fatih hoca da yasinin sözlesmesi bitiyor diye seviniyordur yerine sunu alirsak daha da sevinir 10 yas genc bir oyuncu nede olsa. kiralamak lazim, para edecek bir oyuncu degil suan icin. celta vigo'da bile dayak yemedigi kalmis sadece
Olsun gerekirse satın alırız bir kere ahlaklı ve dikey oyuncu en sevdiğimden...Üstelik hem anası hem de kendisi defalarca galatasaraylı olduklarını söylediler...Ok gibi sürekli ileri atılıyor...Maşallah...Kıskanan "ADAMLAR" çatlasın üstat...

Bak mümin kardeşim namazında niyazında insansın seni bilirim ağzına içki hatunlara el sürmez bir hayat yaşarsın.

O yüzden ağzımı bozmak istemiyorum ama destur be bre!

Sensin rezil , sakalından utan !

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ney? Ben mi dodugum ulkenin milletin tarafindan nefret ediliyorum? Ben mi takim arkadasim ve hocalarindan begenilmiyorum.
Bu herif tam bir REZIL.

Ozel seyircisi olan biriyim , bilen bilir , bir onceki soylentilerde benim gozumde sakatlanmadigi takdirde emre mor u almak sampiyonlugun sigortasidir garantisidir demistim

"Artik futbolda ver bir adama skor yapsin ,yok oyle sey" lafini yalan cikartabilecek ozel bir adam

Aninda formasi alinir gururla giyilir , bir CL sezonu gecirsin dunyaya da kendini kanitlar

Emre Mor potansiyeli cok yüksek bir oyuncu, zaten öyle olmasaydi Dortmund gibi bir Takim 13 milyona almazdi. Fatih Terim onun icin en iyi tercih olur. Bize gelirse bence bizim Cengizimiz olur. Garrye gelirsek degeri en fazla 8-9 milyondur.

Ergen kafasından çıktığında parlayacaktır.. Terim büyük şans böyle bir dönemde , kendini gösterirse 5'e 10'a katlayabilir değerini.. ucuza alabiliyorsak tam bir fırsat transferi olur..

Bak mümin kardeşim namazında niyazında insansın seni bilirim ağzına içki hatunlara el sürmez bir hayat yaşarsın.

Ney? Ben mi dodugum ulkenin milletin tarafindan nefret ediliyorum? Ben mi takim arkadasim ve hocalarindan begenilmiyorum.
Bu herif tam bir REZIL.

Uza

Mutlaka alınmalı...Galatasaraylı olduğunu herke biliyor...Arda'nın gerçek yüzünü göstermesine neden olan da Fatih Hoca ile Emre'nin samimiyetiydi...Emre Mor asla Arda'nın olamayacağı hasletlere sahip; Dikine Oynama, Sürat, Şut Çekebilme, Efendilik, Yabancı Dil Bilme ve en önemli gövdesi arda gibi ayaklarından uzun değil...

Yabancı sınırlaması varken kesinlikle kaçırılmamalı...Bu akıllı bıdıkı 10 oynatırız...8 oynatırız...Kanatlarda oynatırız...Daha ne olsun...Hem de ahlaklı bir çocuk...Yaşı genç, türk statüsünde ve dahası türkçe bilmiyor muazzam ne muazzamı muazzam ötesi...
Efendilik mi? Emre Mor mu efendi? Gittiği her takımda hangi hocayla çalışırsa çalışsın illa problem yaşıyor. Her seferinde suç hocada olacak değil ya demek ki onda bi problem var. Şu yeteneğiyle Celta Vigo da terör estiremiyorsa mental problemi var demektir zaten.

Bu herif tam bir REZIL.

Uza

Gozunuzden dusdun herald doktorbey

ANE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt