Galatasaray'da Engin Bekdemir Tamam, Sıra İrfan Can’da! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Engin Bekdemir Tamam, Sıra İrfan Can’da!

İrfan Can'da Mutlu sona ulaştıktan sonra , taraftarlarca çok sevilen Başkan'ın yeni adresi sırdaş olacak. Saçma transferler yapmakta ustalığıyla bilinen dursun Özbek ,Sırdaş transferiyle saçma transferlerde bu sefer büyük oynuyor . Taraftarlar ise transfer sezonunun açılması için kupa finalinin bitmesini dört gözle bekliyor .

Haber : Nevzat Yandaş

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:
Aman yedirmesinler eksik kalsın zaten.

Yeni kazıklara gerek yok. Bunlara para savurulacağına git bu sezon U19 da parlayan oyuncuları A takıma dahil et daha iyi.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Ne kazığı

İrfan daha 20 yaşında :)

Hem neden genç oynamiyor diye isyan et, hem genç oyuncu alınmasına karşı çık. Olmadı :(

Son düzenleme:
Bedavaya gelmeyecek bu adam. Bizim de genc futbolculara verdigimiz katki sifir hatta sifirin bile altinda.

Engin cöp de Irfan dan belki birseyler olur ama biz onu gelistirebilir miyiz sence?

Kadrodaki çöp topçu sayısını azaltıp İrfan gibi potansiyeli topçuları almak doğru olur.

Geliştirme işi hocaya bağlı. Rikerinkle devam edersek şans bulur muht., Prandelli gibi hoca ile anlaşırsak zor olur (Bruma)

Vizyonu begendim.
Irfan Can, Engin Pekdemir, Emre Gural, Emrah Bassan vs ne varsa toplayin hepsini aferim.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Kadrodaki çöp topçu sayısını azaltıp İrfan gibi potansiyeli topçuları almak doğru olur.

Geliştirme işi hocaya bağlı. Rikerinkle devam edersek şans bulur muht., Prandelli gibi hoca ile anlaşırsak zor olur (Bruma)

Prandelli aslinda kötü hoca degil de ama hic bir sekilde uyum saglayamadi. Oyuncular ile de anlasmadi, ki zaten en sonunda oyuncular yedi adami.

Neyse o ayri konu. Ben bu Dursun'un Riekerink den daha iyi hoca bulabilecegini hic düsünmüyorum acikcasi. Altyapi hocasi olan adami hoca yapacagiz bu gidisle.

Prandelli aslinda kötü hoca degil de ama hic bir sekilde uyum saglayamadi. Oyuncular ile de anlasmadi, ki zaten en sonunda oyuncular yedi adami.

Neyse o ayri konu. Ben bu Dursun'un Riekerink den daha iyi hoca bulabilecegini hic düsünmüyorum acikcasi. Altyapi hocasi olan adami hoca yapacagiz bu gidisle.

Bruma'ya tembel diyip oynatmadığını kastettim.

Şahsen Olcan ve Yasin gibi sözde veteranlari satıp yerine İrfan gibi topçuların almasina hayir demem. Kadrodaki yaş ortalamayi düşürmüş olursun ve daha az para ödemek zorunda kalırsın (İrfana yıllık 3m avro ödecek değiliz herhalde)

Çöp out
Yetenek in

Irfan, Karce, Deniz, Emrah, Engin..

Samsunspor seviyesinde transferler. Hey gidi Galatasaray ne hallere düştün.

Çakma gsliler Vizyon kelimesi ile durmadan bassak geçtiniz, gördünüz mü şimdi vizyonun ne olduğunu ve önemini

Fransa amatör liginden 2 oyuncu söylense şu an topyekün karşı çıkanların yarısı neymiş bir bakalım derdi en azından.

Yerli olunca kestirip atması daha kolay geliyor tabii.

Ben Bekdemir'i i
zlediğimden biliyorum. Alın. Karce'nin oyununa da hakimim ona da tamamım.

İrfan için de i
zleyenlerinin yorumları olumlu. Neden olmasın?

Ama böyle oyuncuları alıyorsan yabancı transferlerin de aynı tip olacak. Sürekli yerli toplarsak bu işte yine bir sıkıntı var demektir.

İrfan çok yetenekli futbolcu gelirse sevinirim açıkçası Gençlerbirliği maçlarını takip eden biri olarak.

Cavcav kolay kolay bırakmaz gerçi, şu an Ahmet'le birlikte takımın geleceği konumunda.

Her oyuncuya burun kıvırmayı da bırakmamız lazım artık takımda 14 tane yerli oyuncu olacak en az.

Hem eldeki yerlileri beğenmiyorsunuz hem takımı gençleştirebilecek potansiyelli adamları...

Sonuçta yerli rotasyonunu da yabancılardan kurmak gibi bir fikir ortaya çıkıyor bu durumda.

Üst Alt