Galatasaray'da Eski Başkanlar Bugün Toplanıyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Eski Başkanlar Bugün Toplanıyor

Finansal Fair Play kurallarına uymadığı gerekçesiyle Avrupa kupalarından men edilmesi gündemde olan Galatasaray'da başkan Dursun Özbek, 12 Şubat'ta UEFA ile yapılacak kader toplantısı öncesi kritik bir hamle yaptı. Özbek'in büyük önem verdiği toplantı öncesi şok bir gelişme yaşandı; Adnan Polat katılmayacağını bildirdi.
231020151644064562876.jpg

Finansal Galatasaray'da bugün tarihi bir toplantı gerçekleştirilecek.

Başkan Dursun Özbek tarafından TT Arena'da organize edilen toplantıya, hayatta olan tüm Galatasaray Kulübü başkanları Ali Tanrıyar, Selahattin Beyazıt, Alp Yalman, Faruk Süren, Mehmet Cansun, Adnan Polat, Ünal Aysal ve Duygun Yarsuvat davet edildi.

Eski başkanların yanı sıra, Galatasaray Kulübü'nde uzun süre yöneticilik yapan Ali Dürüst, Adnan Öztürk, Refik Arkan ve Mehmet Helvacı da davet edilen isimler arasında yer aldı.

Başkan Dursun Özbek'in söz konusu toplantıda Finansal Fair Play konusunda UEFA ile yürütülen görüşmeler hakkında bilgi vereceği ve, "Gelin, kulübün sorunlarını birlikte çözelim" çağrısında bulunacağı öğrenildi.

Bu arada Adnan Polat'ın saat 17.00'de TT Arena'da yapılacak toplantıya katılmayacağını Dursun Özbek'e bildirdiği öğrenildi.

Hürriyet

Son düzenleme:
İlginç olmuş.Umarım taraftarı memnun edecek bir hamle ile karşımıza çıkarlar.Pek umudum yok ya neyse.

Bu kadar başkanında aynı masaya gelip sorunları konuşması ilginç olmuş.

Topluca imha etsek mi acaba :D Selahattin Beyazıt ve Faruk Süren'e acırım Buradan ne çıkacak merak ettim. Asıl hesap vermesi gerekenlerden biri gelmiş diğeri kaçıyor. Aysal'ın da katılacağını sanmıyorum.

Bizde bir Baskan´in birlik ve beraberlik cagrisi genel anlamda samimiyetsizdir, bunlar sadece ve sadece icinde bulunduguklari durumdaki aciziyeti gösterir. Isler iyi giderken, kimse tanimaz birlik ve beraberligi, hep "ben" olur.

Topluca imha etsek mi acaba :D Selahattin Beyazıt ve Faruk Süren'e acırım Buradan ne çıkacak merak ettim. Asıl hesap vermesi gerekenlerden biri gelmiş diğeri kaçıyor. Aysal'ın da katılacağını sanmıyorum.

17:00 da belli olur aysal katılır mı katılmaz mı asıl ilginç olanı bu kadar başkan böyle bir sorun için bir araya geliyor.Acaba kafalarına birisi odunla falan mı vurdu. :D

Hazar Büyüka: "200 bin nüfuslu şehrin takımı Mönchengladbach'ın bile 75.000 üyesi varken, 30m taraftarı olan GS 1.000 oyla başkan seçiyor"

Sent from my iPhone using Tapatalk

çaylar içilir poğacalar börekler yenilir lise zamanları yad edilir sonrada olaysız dağılınır.

sıkıntı yok yani.

Üst Alt