Galatasaray'da Fatih Terim Heyecanı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Fatih Terim Heyecanı!

1459141814732.jpg

Terim'e ve G.Saray'a yakınlığıyla bilinen Hakan Ünsal, "Terim EURO 2016'dan sonra G.Saray'a döner" dedi. Ünsal'ın bu iddialı açıklamaları Sarı-Kırmızılı taraftarlar içinde heyecan yarattı.

Galatasaray'ın eski futbolcusu ve futbol yorumcusu Hakan Ünsal, katıldığı televizyon programında çok ciddi bir iddia ortaya attı. Hakan Ünsal, gelecek sezon Fatih Terim'in Galatasaray'ın başına gelmesinin sürpriz olmayacağını söyledi. Galatasaray'ın efsane isimleri arasında yer alan ve TRT'de Stadyum programının yorumculuğunu yapan Hakan Ünsal, yaptığı açıklamada gelecek sezon Galatasaray'ın başına Fatih Terim'in gelmesinin sürpriz olmayacağını söyledi. Ünsal, "Önümüzdeki sezon Galatasaray'ın başında Fatih Terim'i görürsek, benim için hiç sürpriz olmaz. Hocanın ne kadar Galatasaraylı olduğunu hepimiz biliyoruz. Bana göre Avrupa Şampiyonası'ndan sonra bu iş biter" diyerek iddiasının ne kadar ciddi olduğunu ortaya koydu.

TÜRKİYE VE GALATASARAY ARASI GİDİP GELİYOR!

Hakan Ünsal'ın bu iddiası Sarı-Kırmızılı taraftarları heyecanlandırmaya yetti. Twitter'da, Terim'in geri dönmesi için yoğun mesajlar atıldı. Terim'in daha önce Galatasaray'a geliş hikayelerinde Avrupa Şampiyonalarından sonra olması Terim'in gelme ihtimalini güçlendiriyor. Fatih Terim, Milli Takım hocası olarak Euro 96'dan sonra G.Saray'ın başına geçmişti. Terim Euro 2008'de ise Türkiye'yi üçüncü yapmış ve 2009'da Milli Takım'dan ayrılarak 2011'de G.Saray'a gelmişti.

Takvim

Portal Haberi

T.D olarak görmek istemiyorum artik. Gelecekte Baskan/Sportif Direktör olarak gelebilir ama artik hep Terim'e geri dönmemeliyiz.

fatih terim bu kadar kötü kadro,uefa cezası ve tam takır kasa varken kendini riske atıp gelmez denizli gibi.adam oturduğu yerden mis gibi senelik 3,5 milyon euro alıyor niye gelsin.hem gelmek istese bile ''saraydaki'' babası milli takımı bırakmasına izin vermez!!

Herkestende iyi klüp başlanlığı yapar karizması duruşu çevresi Al dürüst Albayrak gibi yöneticileride her daim yanında, Dursun denen salaktan kat kat iyi.Adamın seçtiği maç takvimine bir bak gerizekalı yaaa.

Sarbi ve selçuka tekmeyi vuracak 1 adam varsa kendisidir.

Terimin borusunun öttüğü yerde selçukun ötemez artık. Milli takım demezsiniz umarım kimin borusunun öttüğü belli baş harfi "uzun"

Bazı arkadaşların tavrından anladığım Terim Hakk'ın rahmetine kavuşursa beraberinde Galatasaray'ı da gömmek gerekecek herhalde. Başarılı olur olmaz birşey diyemem de aynı adam etrafında dönüp durmak nedir sürekli çözemiyorum. Hiç ayrılamdan çalışmış olsak anlarım da ölene kadar durmasını ama periyodik olarak git-gel nedir?

Ne olacagini bilmem ama durup dururken Arda ve ekibinin afedilmesi ilgincti

Sanki ft ne bok yerseniz yiyin demesi gibi oldu

Kosova macindan sonra istifa olursa sasirmam

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bazı arkadaşların tavrından anladığım Terim Hakk'ın rahmetine kavuşursa beraberinde Galatasaray'ı da gömmek gerekecek herhalde. Başarılı olur olmaz birşey diyemem de aynı adam etrafında dönüp durmak nedir sürekli çözemiyorum. Hiç ayrılamdan çalışmış olsak anlarım da ölene kadar durmasını ama periyodik olarak git-gel nedir?

Bizde istemiyoruz boyle olsun ama gel gor ki yonetimler buna care bulamiyorum

ManU bile care bulamadi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt