Galatasaray'da Feghouli Krizi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Feghouli Krizi

arap görgüsüzlüğü var kendisinde. ama kafalarına göre yüzde 15 indirim yapan yönetim de hatalı. o kadar para vermeyeydiniz de satması kolay olsaydı.

sözleşmesi fesih edilir ve fenerbahçe'ye gider.

2. bir nzonzi vakası yaşıyoruz eminim gittiği yerde çok başarılı olacaktır.

sözleşmesi fesih edilir ve fenerbahçe'ye gider.

2. bir nzonzi vakası yaşıyoruz eminim gittiği yerde çok başarılı olacaktır.
Tam olarak nzonzi vakası değil ama benzeri.
yüzde 95 burda suç malesef Terim de.
eğer feghouli yi kesin istemiyorum deseydi sezon başında kadro dışı bırakılır bir şekilde gönderilirdi.
sadece satılsın dedi o maaşı kimse vermeyince takımda kaldı bu sefer de adamı attı taraftarın önüne.
Terim den başka x bir hoca olsa feghouli den 3 kat verim alırdı.
feghouli 11 e girince aynı 11 e arda, babel, belhanda, falcaoyu almazdı mesela.
dinç, diri bir takımda kanatta değil içte oynatan bir feghouli bu koca g.tlü haliyle 10 gol 10 asist yapar bu kötü ligte ama oyun planı, taktik planı, rakip analizi vs yapacak bir teknik kadro olmalı.
feg kadro dışı kalma kararı doğruysa geç kalınmış muazzam bir karardır

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

İş ahlakı değil 0 eksilerde olan bir ikiyüzlü. Ancak adamı resmen yalvarırcasına ve 5 sene kontrat vererek getirdik. Kişisel bir hırsı da olmayınca durum böyle oluyor.

Kendisinin paracı olduğu West Ham'dan ayrılma sürecinde de haber konusuydu. Hata o sözleşmeyi dayayan Cenk ve Dursun ikilisinde. Belhanda'ya bile talep oldu kontratı boyunca. Feghouli'ye gelen ciddi bir teklif hiç duymadım. Bonservisini verip gönderebilirsek kardır bu saatten sonra. Zaten oynamaya niyeti yok gibiydi. Yönetim de tüy dikti.

Tam olarak nzonzi vakası değil ama benzeri.
yüzde 95 burda suç malesef Terim de.
eğer feghouli yi kesin istemiyorum deseydi sezon başında kadro dışı bırakılır bir şekilde gönderilirdi.
sadece satılsın dedi o maaşı kimse vermeyince takımda kaldı bu sefer de adamı attı taraftarın önüne.
Terim den başka x bir hoca olsa feghouli den 3 kat verim alırdı.
feghouli 11 e girince aynı 11 e arda, babel, belhanda, falcaoyu almazdı mesela.
dinç, diri bir takımda kanatta değil içte oynatan bir feghouli bu koca g.tlü haliyle 10 gol 10 asist yapar bu kötü ligte ama oyun planı, taktik planı, rakip analizi vs yapacak bir teknik kadro olmalı.
feg kadro dışı kalma kararı doğruysa geç kalınmış muazzam bir karardır

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
feghouli bedelsiz yolluyoru maaşının yarısını da veriyoruz desen bugün süperligte 5 tane kulüp çıkar almak isteyen

Üst Alt