Galatasaray'da Gabriel Suazo Sesleri | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Gabriel Suazo Sesleri

Sarı kırmızılılar, Şili takımlarından Colo Colo'da oynayan Gabriel Suazo'yu kadrosuna katmak için düğmeye bastı.

Transferle ilgili konuşan Souzo'nun menajeri Alan Silberman, şu ifadeleri kullandı:

"Galatasaray, beni bugün (18 Ekim Salı) ikinci kez aradı. Gerçekten de oldukça büyük bir Türk kulübü ile iki kez görüştüm. Aslında, Viyana'da oynanan Şili - Katar maçında, Gabriel'i görmeye gelmişlerdi. Galatasaray gibi büyük bir kulüple anlaşmak isterim, onlarla iki kez görüşmem oldu. Viyana'da da Suazo'ya olan ilgileri devam etti. Her halükarda, bu transfer benim için artık 'somut' durumda. Herkesin iyiliği ve huzuru için umarım ki bu görüşmeler meyvesini verir. Transferin çok hızlı gerçekleşmesi için ısrar ediyorum çünkü bu operasyonu ben yürütüyorum. Galatasaray'ın fikri çok çekici. Çünkü büyük bir kulüp. Avrupa'da yeniden rekabetçi olmak istiyorlar ve bu konuda ciddiler."

Haberler

Bu ne abi adam top kontrol ederken yere yigilcak gibi. Sanırım orta acmada da sıkıntı var. Ha bacak arası atsın oley çekelim dersek gelsin.

Üst Alt