Galatasaray’da Gidenlerin Yeri Dolmadı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray’da Gidenlerin Yeri Dolmadı!

alex-telles-14-07.jpg

Alex Telles, Denayer, Bilal, Dzemaili, Emre Çolak ve Donk gibi yıldızlarla yollarını ayıran sarı-kırmızılılar, 8 yeni isim aldı ancak Eren ve De Jong dışında kimse katkı veremedi.

Galatasaray yönetimi kendilerini ‘transfer şampiyon’ olarak lanse etse de, istatistikler bunun aksini gösteriyor. Sezon başında 12 isimle yollarını ayıran sarı-kırmızılılar 8 takviye yaptı. Alex Telles, Denayer, Bilal, Dzemaili, Emre Çolak, Donk, Umut, Olcan, Tarık, Sercan, Furkan ve Rudriguez’i gönderen Galatasaray, Eren, Tolga, Josue, De Jong, Serdar, Cavanda, Emrah Başsan ve Sigthorsson’u kadrosuna kattı.

SAKATLIK BELASI

Ancak gelenler, gidenlerini yerini bir türlü dolduramadı. Ligde 7 gol atan Eren Derdiyok ve son haftalarda iyi bir formgrafiği yakalan Nigel de Jong dışındaki 6 isim de beklenen katkıyı veremedi. Sigthorsson hiç süre alamazken, sözleşmesi feshedildi. Emrah Başsan, Rize’ye kiralandı ancak devre arasında geri dönecek. Tolga Ciğerci 5 haftadır sakat, Serdar Aziz ise Mart ayında sahalara dönecek. Josue ve Luis Cavanda ise büyük hayal kırıklığı yarattı.

Amkspor

GSC Portal

Gidenler bu takıma ne katmış da, yerleri dolmamış? Bide "yıldızlar" demiş. Bir yığın faydasız gitmiş yerlerine bir o kadar faydasız almışız olay bu. Ayrıca Tolga'nın katkısı Eren'den fazla olmuştur ama gel gelelim 5 maç oynamadı diye onu da katkısız ilan etmişler.

Tapa

Dzemaili İtalya dan ayrılıp Montreal e gidiyormuş bonservissiz
Bilal in hali ortada keşke ayrılmasaydım Akhisar dan diyordur
Emre bence oynayabileceği en iyi yerde ,La Liga da küme düşmeme mücadelesi veriyor
Denayer i sevdik ama öyle abartıldığı gibi değildi,kafa toplarında faciaydı
Alex Telles de çok adam kaçırıyordu ama Carole dan artısı ortaları gibi ayrıca kendi de kalmak istemedi
sadece Donk kalsaydı diyeceğim,o da en azından stoper oynardı diye

Dzemaili İtalya dan ayrılıp Montreal e gidiyormuş bonservissiz
Bilal in hali ortada keşke ayrılmasaydım Akhisar dan diyordur
Emre bence oynayabileceği en iyi yerde ,La Liga da küme düşmeme mücadelesi veriyor
Denayer i sevdik ama öyle abartıldığı gibi değildi,kafa toplarında faciaydı
Alex Telles de çok adam kaçırıyordu ama Carole dan artısı ortaları gibi ayrıca kendi de kalmak istemedi
sadece Donk kalsaydı diyeceğim,o da en azından stoper oynardı diye

Denayer'in kafa toplarında kötü olduğunu kim çıkardı ?

Forumdan 3 5 Adam toplasak en azindan sahaya cikip en azindan Forma icin mücadele verir, simdi ki futbolcular hep parali köpekler ne yazik ki.

Biri forumda uydurdu hepsi tekrarliyor

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

Hakan hepsi siz bunlar çoğullamalarını (genellemelerini) kullanmazsan sevinirim,muhattap olduğun kişi benim bana et lafını diğer arkadaşlara değil

Denayer in ingiltere premier lig ve geçen sene ki süper lig istatistiklerine bi zahmet bakın

en zayıf olduğu yanı oralarda yazıyor

Sunderland in bu sene yediği gollere de bi zahmet bakıverin

kişi takıntınızdan vazgeçin

Hakan hepsi siz bunlar çoğullamalarını (genellemelerini) kullanmazsan sevinirim,muhattap olduğun kişi benim bana et lafını diğer arkadaşlara değil

Denayer in ingiltere premier lig ve geçen sene ki süper lig istatistiklerine bi zahmet bakın

en zayıf olduğu yanı oralarda yazıyor

Sunderland in bu sene yediği gollere de bi zahmet bakıverin

kişi takıntınızdan vazgeçin

yanliz denayer stoper oynamiyor sunderland'da, ön libero oynatiliyor

Bir ton cöp giderkene , onlari aratmiyacak kadar kötü olan arkadaslari gelmis

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Denayer Chedjou ve Semih'ten sonra gördüğüm en kötü stoper.

Telles'i arıyoruz Carole düz yedek futbolcu. Telles de müthiş değildi ama yeteneği dw vardı.

Emre Çolak ve Telles dışında leshler uzun lafın kısası.

Sagbeke Cavanda ise skandal işti.

Üst Alt