Galatasaray'da Golcülerin İlk 4 Hafta Performansları | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Golcülerin İlk 4 Hafta Performansları

CszDuNkXYAAoZ1Y.jpg

Ne rüzgarı ya iki tanesi rakibin ters vuruşunda çizgi üstünde tamamladığı goller. Bir golü boş kaleye ki onu da düzgün vurmadı kaçacaktı.
fenerdeyken ki Webo'nun karambol golleri gibi gollerdi attıkları.

Ne rüzgarı ya iki tanesi rakibin ters vuruşunda çizgi üstünde tamamladığı goller. Bir golü boş kaleye ki onu da düzgün vurmadı kaçacaktı.
fenerdeyken ki Webo'nun karambol golleri gibi gollerdi attıkları.

Golleri atti mi? Atti.

Ben de sevmiyorum hatta nefret ediyorum Umut'tan ama o haftalarda verdigi katkilari da inkar edecek degilim. Bal gibi de rüzgar gibi basladi adam sezona.

Golleri atti mi? Atti.

Ben de sevmiyorum hatta nefret ediyorum Umut'tan ama o haftalarda verdigi katkilari da inkar edecek degilim. Bal gibi de rüzgar gibi basladi adam sezona.

Benim hatırladığım oyun anlamında ligin geri kalanında çok daha iyi olduğuydu.

Attığı 2 gol çizgi üstünde girmek üzere olan toplara dokunması, orada olmasa yine gol olacak toplar. Bunlara katkı denmesi ne kadar doğru. Bir golü dk 90 3-0 önde olduğumuz maç, sağa açılan topta boş kaleye düzgün vuramadı, şansına girdi. Bjk maçında zamanlama hatası yaptı kornerden gelen topta, yere inerken rakibe çarpan top 6 pasın içinde önünde bitti o da attı.

Şu dört maçta rüzgar gibiydi dedirtecek bir futbolu yoktu oyun anlamında hiç de öyle etkili değildi, dediğim gibi sonraki haftalarda çok daha iyi oynadı.

Üst Alt