Galatasaray'da Görmek İstediğiniz, Hayal Ettiğiniz Futbolcular | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Görmek İstediğiniz, Hayal Ettiğiniz Futbolcular

0de00galatasarayh94446_OBT4E%20(Kopyala).jpg

Sevgili Forum Ahalisi,

Her ne kadar transfer dönemi kapanmış olsa da, geleneklerimizin (bkz: galatasaray'da transfer bitmez) bize vermiş olduğu yetkiye dayanarak, transfer dönemi dışında da bu tarz konuların konuşulabileceği bir konu açmaya karar verdik.

Başlıktan'da anlaşılabileceği gibi bu forum altında, bugüne kadar sizlerin bu takımda görmeyi arzu edip de alamadığımız, bundan sonrası için takıma katılsın dediğiniz, yerli ve yabancı oyuncular ile ilgili öneri ve fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

Forumumuz'da ayrıca bulunan ''transfer önerileri'' başlığından farklı olarak bu başlık altında şu an futbolu bırakmış, geçmişte hayallerinizi süslemiş oyuncuları da tartışabilirsiniz.

Maksat muhabbet olsun dileklerimi iletir, iyi forumlar dilerim. :D

Kesinlikle Pires.Nasıl oynadığını falan da bilmiyorum ha.:DO kadar haber oldu ki içimde ukte kaldı.Dün Hindistan'a transfer olmuş bu arada.

Zamaninda Shaqiri yi cok istemistim be, hüsrana ugradim sonra.

Robbeni de hep GS formasinda hayal etmisimdir
Di Maria yi da soyleyebilirim

Son düzenleme:
Kendi adıma

Eskilerden

Zinedine Zidane (Fotomaç' inandığım günlerin peri masalı hikayesi, sene 2001 Zidane= Hagi+ 30 Milyon Dolar Haberi :D)
Thierry Henry
Clarence Seedorf
Gerrard (hoş hala yeni sayılır ama geçmişi eski) :D
Ronaldinho (gerçi bu da emekli olmadı hala) :)

Yenilerden

Arjen Robben
Koke
Bastian Schweinsteiger
Memphis Depay
Toni Kroos
Zlatan İbrahimovic

Fotomaç'a göre Totti'yi kiralıyorduk bir ara (sene 2005'ti galiba), hey gidi günler...
Yakışırdı ama parçalı.

Şu anda Rooney'i Galatasaray'da görmek isterim.

Alen Boksiç.Ulan Mehmet Cansun çocukluğumuzda ha alındı ha alınacak diye geçirdiğimiz,rüyalarımızı ''yıldız'' olarak süsleyen futbolcuya bak.

Üst Alt