Galatasaray'da Hayal Kırıklığı Yaratan Yabancılar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
aurelien-chedjou-galatasaray-picture-id698344818
fernando-meira-of-galatasaray-gestures-during-the-pre-season-friendly-picture-id82150686

bu isimlerin içinde en çok hayal kırıklığı yaratan misimovic tir bende.

ama en pahalı ve en kötü transfer rekoru fenerbahçe'de. :crushed: :crushed: :crushed:
:ubulut: :asd: :berkan:
okcu.jpg

Knup, Christian filan hep sakar oyunculardi. Mesela Lincoln'da hayal kirikligina ugramadim cunku ariza cikartacagina adim gibi emindim. Hayal kirikligi degil de fiyasko olan Misimovic ve Elano.
3 4 ay olsa da Jo ve Dos Santos.

Ulan Tatko binasinin arkasindaki toprak bahcede alp yalmanin deneyip bedavaya aldigi iorfa dan kim ne bekliyomus da hayal kirikligina ugramisiz acaba?

Hayal kirikligi mi ariyorsun?

Belhanda
Misimovic
Diagne
Knupp
Heinz
Grosskreutz
Tarik camdal
Elano
Jo

say say bitmez dunyanin parasini sokaga attigimiz transferler.

Listedekilerin bir çoğu hayal kırıklığı oluşturmayacak kadar vasat ama Misimovic büyük hayal kırıklığıydı acayip işler yapar diye bekliyordum.

Linderoth tan sakatlık nedeniyle hiç verim alamadık neredeyse..2007-08 basında gelmişti ve sakatlık sorunu da yoktu.. Eğer o sakatlık olmasa en az 3-4 yıl ligi domine edebilecek bir adamdı...
Beklenti ve alınan karşılık anlamında en büyük hayal kırıklığı olabilir..

Kötü demedim ben de zaten renktaş.Ama beklediğimiz kadar katkı alamadık.Ne umutlarla transfer edilmişti,günlerce beklemişti taraftarlar hatırlarsın.
Evet beklentimiz çok daha fazlaydı,geldiğinde ilk birkaç gün gstv de sürekli klipleri fln dönüyordu hatırladığım kadarı ile.İstikrar yakalayamadı ama klas futbolcuydu.

2007 yazıydı. Galatasaray taraftarının yıldız futbolcuya hasret olduğu dönemlerdi. Hatırlarsanız o yıllarda rakiplerimiz Ortega, Anelka, Alex, Carew, Guinti gibi oyuncuları transfer edebiliyorken biz borçlardan dolayı yıldız futbolcuya hasret kalmıştık. Ribery'i aldığımız zaman bile alay edilmişti hatırlarsanız. O nedenle Lincoln gerçekten de taraftarın yıldız futbolcu özlemini dindirebilecek bir oyuncuydu. İlk sezonu hayal kırıklığı olmuştu ama ikinci sezonda Kewell ve Baros'un da gelmesinden sonra muhteşem bir hücum hattı oluşturmuştuk. O takım daha fazla başarılı olmayı hak ediyordu.

Üst Alt