Galatasaray'da Hedef İlkay Gündoğan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Hedef İlkay Gündoğan

Yaşı 32 deniyor ama ligler başladıktan bir ay sonra yani Ekim ayında 33 olacak.

Premier ligte hala bu kadar süre alabiliyorsa demek ki çalışan birisi yani 2+1 senelik kontrat imzalanabilir.

Tabi iyi bir galatasaraylı ve bu formayı giymek istiyorsa son şansı sonra bir daha zor giyer.!

Adam 32 yaşında ama adı geçen takımlara bakıyorsun, hali hazırda oynadığı Man City, Bayern Münih, Real Madrid. Müthiş bir seviye. Şu an en büyük hayalim 34-35'inde de olsa bizde oynaması. Daha erken olursa uçarım şahsen.
Şimdi gelmiyorsa 35'inde de gelmesin bence. Mertens gibi bir fizik avantajı yok, anca Mata kadar oynar o yaşta. Şimdi gelse 2-3 sene daha mevcut kalitesini koruyabilir ama. Normal şartlarda olmayacak bir transfer. Ama bu kadar Galatasaraylılığıyla ön plana çıkan bir ismin Galatasaray'ın da ilgisi varsa karşılıklı fedakarlıklarla gelmesini beklerim şahsen.

Şimdi gelmiyorsa 35'inde de gelmesin bence. Mertens gibi bir fizik avantajı yok, anca Mata kadar oynar o yaşta. Şimdi gelse 2-3 sene daha mevcut kalitesini koruyabilir ama. Normal şartlarda olmayacak bir transfer. Ama bu kadar Galatasaraylılığıyla ön plana çıkan bir ismin Galatasaray'ın da ilgisi varsa karşılıklı fedakarlıklarla gelmesini beklerim şahsen.
Benim beklentim bayağı yüksek ya o yüzden 35'inde bile olsa Mata'nın şu anki halinden çok daha fazlasını verebilir diye düşünüyorum.

Mata'yı da gömmek istemiyorum bu arada, birkaç sezondur düzenli oynamayan oyuncunun böyle düşmesi normal. Belki oynasa o da coşacak.

Benim beklentim bayağı yüksek ya o yüzden 35'inde bile olsa Mata'nın şu anki halinden çok daha fazlasını verebilir diye düşünüyorum.

Mata'yı da gömmek istemiyorum bu arada, birkaç sezondur düzenli oynamayan oyuncunun böyle düşmesi normal. Belki oynasa o da coşacak.
3-5 sene yapının bir parçası olmakla emeklilik öncesi Türkiye yapmak arasında çok fark var ya. İlkay çok değerli oyuncu. Üstelik yerli statüsünde. Erden Timur'un sonuna kadar zorlayacağını düşünüyorum. Umarım bu yaz getirmeyi başarabilir.

Bu sezonu şampiyon olarak tamamlarsak yazın gelebilir diye düşünüyorum. Çok istediğim bir transfer hem de yerli statüsünde oynayacak. Müthiş bir hamle olur ama öncelikle bu sezonu hayırlısı ile şampiyon olarak tamamlamamız gerekiyor. Direkt olarak CL'ye gidemiyor olsak da çok çok önemli bir sezon.

ilkay bu ligde protez bacaklada oynar, boşverin yaşı.

mata ve gomisin maliyetinden çıkıp 32 yaşında ilkayı getirmek büyük iş olur. ortasahanın her bölgesinde direk 11 oynayabilir.

lakin bu durumda oliveyra, torreira veya mertens kesik yiyecek. burası biraz sıkıntılı.

Üst Alt