Galatasaray'da Hedef Ricardo Rodriguez - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Hedef Ricardo Rodriguez

Ya arkadaş bir kere şaşırtacak adamlarla ilgilenin ya. Oyuncu havuzumuz neden bu kadar dar ya? Hem dar, hem de pahalı bir havuz.

Anca böyle bir adam ve üst kalite bir 10 numarayla 4-2-3-1'e yeniden sıcak bakabilirim. İsim olarak uçuk olsa da profil olarak bizim aradığımız solbek. Hiçbir şey yapamazsa Bundesliga'ya gider tabii, bize düşmez.

İşte nihayet gerçek bir dünya yıldızı... Avrupalı bir Milli Takımda forma giymeyen adamları yıldız yaptınız be... Üstelik kendisi bir de hakiki solak Linnes gibi Nagatomo gibi değil...

Bek oyuncusuna verip verebileceğimiz 2.5m falan. Onu bile vermememiz gerekir normalde. Ricardo bundan çok daha fazla kazanıyor bildiğim kadarıyla. Ha kendisi sol ayaklı ve parladığı zamanlarda duran top ve orta konusunda uzmandı. En büyük eksikliğimiz belki de yıllardır. Caner'in hala iş yapabildiği (?) TSL'de ortalığın anasını beller.

sene sonu bedavaya Kurzawa var. Gir kafasına, önemli hissettir. Taraftarla Falcao sürecindeki gibi gazla. İmkansız değil bana kalırsa. Kaldı ki psikolojik olarak da bi değişiklik ister, bu sezon kötü oynadığı için taraftarla arası iyi değil çıkınca ağlamıştı vs.

bonservisli Rodrigues'e gideceğime her defasında Kurzawa'ya giderim. Böyle adamlar her zaman çift hane bonservis değeri de taşır, yaşı da gayet ideal; 27. 3-5 imza parası ver fpp'yi karıştırmadan bir mevkiyi kapat

Milan'dan bir sol bek alacak olsaydım 26 yaşındaki Diego Laxalt'ı alırdım. Bu sezon Torino'ya kiraladılar. Sol tarafı uçurur. Hakan Çalhanoğlu & Laxalt paketi yapalım.

Bu Laxalt şu an senin bahsettiğin gibi uçan kaçan 1 herif değil.
Hadi ya daha geçen sezona kadar bir iki maçına denk gelmiştim Milan'da sol tarafı komple kullanan pırpır bir sol beke benziyordu aslında. O zaman Ricardo Rodrigues & Hakan Çalhanoğlu paketi yapmak daha mantıklı Milan'la olan ikili ilişkilerimizi geliştirmek adına. İsterlerse kendilerine Mbaye Diagne'yi verebiliriz. Hatta kafa kafaya Diagne & Belhanda paketini verebiliriz.

Milan'dan Galatasaray'a Rodriguez için şartlı evet!
İtalyan Kulübü Milan, Galatasaray’ın istediği Ricardo Rodriguez’i sarı kırmızılılara bir şartla göndermeye razı oldu.

İtalyan Kulübü Milan, Galatasaray’ın istediği Ricardo Rodriguez’i sarı kırmızılılara bir şartla göndermeye razı oldu. Kırmızı-Siyahlı kulübün yöneticileri Cim-Bom’un kiralamak istediği sol bekin piyasa değerinin düşmesinden korktuğu için “Kiralarız ama sözleşmede sezon sonunda zorunlu satın alma opsiyonu olacak” şartı koştu. Galatasaray yönetimide bu şart nedeniyle düşünmek için zaman istedi.

Üst Alt