Galatasaray'da Herkes Satılık! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Herkes Satılık!

muslera-5121.jpg

Galatasaray, devre arasında iyi bir teklif gelmesi durumunda yıldızlarından birini gözden çıkarmaya hazır.

Galatasaray yönetimi devre arasında gelen teklifleri değerlendirecek. Sadece Muslera için astronomik bir rakam belirleyen sarı-kırmızılı yönetim, başta Sneijder, Carole, Podolski ve Bruma'yı değerini bulduğu gibi elden çıkartıp, kulübe sıcak para getirecek.

Ara transfer döneminde takıma takviye yapmaya hazırlanan sarı-kırmızılılar, bir yandan da eldeki oyuncuların bir kısmını satacak. Avrupa ve Çin takımlarının büyük ilgisi ile karşılaşan Galatasaray yönetimi, astronomik bir teklif gelmesi durumunda Fernando Muslera da dahil olmak üzere bütün futbolcularını satarak takımı gençleştirecek.

Bu isimlerin başında da kulübe senelik 5.3 milyon Euro maliyeti bulunan Wesley Sneijder bulunuyor. Bunun haricinde Bruma, Carole ve Lukas Podolski için gelecek bütün teklifler değerlendirmeye alınacak. Bruma'nın satışı gerçekleşmezse,masaya oturulup 1.5 sene kalan sözleşmesi uzatılacak ve yüklü bir serbest kalma maddesi konulacak.

AMK Spor

Ben bunu hep soyluyordum , bunu bu niyetle yaparsaniz seyirci sinirlense de akli selim olanlar arkasinda durur kararin diyordum .. zor is ama denenir diyordum

bunu yapacak yonetim neden o 5,3 milyonu doguran sozlesmeyi yapti onu sormak lazim , ayni yonetim ,hadi selcuk ile ilgili elestirsen "biz yapmadik" diyebilirler de sneijder ile bu abarti rakamli sozlesmeyi yapan sizsiniz zaten

sneijder i tutmak beceridir , boyle bir oyuncu kadroda tutulsun tamam ama bu para nedir

Selcuk u Sabriyi kim alir ki onlari yazsinlar ,yerli sayilirsa belki eren ile yasinin in biraz piyasasi vardir , o da mumkun degil o ve semih kaya disinda forvetimiz yok

balta mi para edecek , veya chedjou mu veya salih mi

Levent denen o işbilmez herif çıkıp Bruma nın şu anki değeri 15 Milyon diyordu. Sen kimsin arkadaş neye göre belirliyorsun bu fiyatı.

15'i görsünler anında satar bu gerizekalılar. Muslerayı satmaya bir yerleri yetmez, şu Dursunu devirmek için düğmeye basmayan taraftarlar Muslera için Florya yı basar.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Bruma ve musleraya dokunmayın, gerisi mühim değil. Ama gidip de cavanda ayarı adam getirirseniz kahrolun inşallah

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

adam alirkene kazik yerler adam satarkenede, bu yöneticilerden birsey olmaz, sirf kendi ceplerini düsünen aciz bir toplum olusumu bizim yöneticiler.

Üst Alt