GSC Haber - Galatasaray'da İbra Tartışmaları: "Başkan olacak adam bulamayız" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray'da İbra Tartışmaları: "Başkan olacak adam bulamayız"

Yahu kardesim ibrasizligi isteyen sosyal medyadaki toxic kitle degil mi e bu kitle zamaninda belmasi da istedi e sonuc

Yalan yok ben de istedim ama belmas disindaki adaylar da bundan cok farkli olmaz hele esref ile yigit daha beter ederlerdi bizi eminim bir de su aciklamalardan sonra sirf liseyi belmasi ibra etmeyecek diye yalayan bu kitle simdiki aciklamalardan sonra lise dusmani olmus

Sonuc bu kulup sosyal medyaya gore yonetilmemeli ve evet belmas ibra edilmeli ibrasizlik bu kadar kolay olamaz olmamali

güzel iş valla,

3 yıllık plan diye yola çıktığın adamı 6 ay sonra shutla. yerine getirdiğin adamı 2 ay sonra taraftar shutlamak istesin, 1 yılın dolmadan başkan shutlanmak istensin.

Türkiyede uzun dönem koltuğunda oturan sadece Reis var. Onunda Allah arkasında ztn. ümmetin lideri

güzel iş valla,

3 yıllık plan diye yola çıktığın adamı 6 ay sonra shutla. yerine getirdiğin adamı 2 ay sonra taraftar shutlamak istesin, 1 yılın dolmadan başkan shutlanmak istensin.

Türkiyede uzun dönem koltuğunda oturan sadece Reis var. Onunda Allah arkasında ztn. ümmetin lideri
Ali Koç ta uzun zamandır duruyor la

Kıymetli eski başkanımız Ünal Aysal yine son derece akil açıklamalar yapmış. Camiamızın böyle sağduyulu idarecilere ihtiyacı var.

sanki var da. ayrica son secimde gosterdi ki aday cikiyor kim diyor bulamadiginizi.

Ortada basarisizlik yok diyorlar birde lan takim 15. ve 16. kume dusecek. Ayrica altindaki 3 takim rusyadan gidip 2 adam alir bir bakmissin el salliyorsun

Aysal,polat,dürüst ,irfan aktar vsss gibi şu takımla sırf kendi reklamlarını kendi egolarını tatmin etmek için ilgilenen adamlardan nefret ettiğim kadar aziz yıldırımdan nefret etmiyorum.

burak elmas denen adamı ibra edenler hainoğlu haindir..
Ultraslan denen sözde Galatasraay oluşumunun tepkisininde ne kadar zorlama olduğu daha sert tepkileri vermediği için anlaşılıyor.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bizim insanımızin hafizasi iyi değil bunu anladım
Lise bu camianın sigortasıdır yahu o dedeler olmasa bjk fb ayarında bir kulüp olurduk

Kesinlikle alakası bile yok.Hep söylenir ama bence bomboş bir söylem.
O dört senelik dönemdeki kadro bir araya gelmeseydi görecekdim ben o sigortayı.

Liseli,lisesiz ayırımı yapmam.Ama bu klübün hem ekonomik hem sportif olarak çok başka seviyelere gelememesinin tek nedeni bu genel kurulun seçdiği sözde başkanlar ve yöneticilerdir.
Genel kurul yapısında çok ciddi sıkıntı var.Galatasaray kabuğunu kırmalıdır.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Burak Elmas aday olduğunda da, buralarda büyük başkan falan diye yazılıp çizilirken de başkan olmasını istemediğimi ve hata olacağını defalarca yazmıştım
Ama idari yönden ibra edilmemesi büyük bir yanlış ve haksızlık olur
İbra denilen şey mali yönden olur ve hırsızlık yolsuzluk gibi durumlarda ibra edilmez
İdari yönden ise başkan genel kurul tarafından belli bir süre için seçilir
Kulübü yönetirken nelere yetkisi vardır, nelere yetkisi yoktur ve neleri genel kurula getirmesi gerektiği de bellidir
Ayrıca yasalarda da idari ibra diye birşey yok
Bu yüzden Cengiz’e yapılan da Yargıtay tarafından iptal edildi
Elmas da ibra edilmezse onun da iptal edileceği kesin
Kim tüzüğe bunu yazdıysa ya yasaları bilmiyormuş ya da sürekli kulübün dikkati dağılsın diye özellikle yapmış
Hayatında bir kere elini taşın altına sokmamış tipler 3-5 nemalanacaklar diye kulüple oynuyorlar
Ve ileride Başkan bulamayız diyenler haklı, hem paralı güçlü başkan olsun diyoruz, hem de her başkanı, yetkisi dahilinde yaptığı işler için ibra etmiyoruz. İbra edilmemek utançtır, kim parasıyla rezil olmak ister. Aklı başında hiç kimse ya da yiycilik yapmayacak kimse kalkıp başkanlığa aday olmaz. Kulüp de yiyicilere ve menfaatçilere kalır.
Dediğim gibi ben de Elmas’ın gelmesini istemiyordum, şimdiye kadarki yönetiminden de memnun değilim. Ama yolu bu değil, olmamalı.

Üst Alt