Galatasaray'da İki Ayrılık! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da İki Ayrılık!

Parasını verip yollayacaksak Seferovic kalsın, ben sezon içerisinde baskılı oyunumuzda katkı alabileceğimizi düşünüyorum. Maddi olarak zarar görmeden çıkılıp yerine daha potansiyelli biri gelecekse olabilir. Aanholt yerine ise yerli sol bek alınabilirse çok klas olur. Takımın çok fazla takviyeye ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum sol bek dışında. Avrupa da olmadığı için bence devam edebiliriz bu şekilde.

Parasını verip yollayacaksak Seferovic kalsın, ben sezon içerisinde baskılı oyunumuzda katkı alabileceğimizi düşünüyorum. Maddi olarak zarar görmeden çıkılıp yerine daha potansiyelli biri gelecekse olabilir. Aanholt yerine ise yerli sol bek alınabilirse çok klas olur. Takımın çok fazla takviyeye ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum sol bek dışında. Avrupa da olmadığı için bence devam edebiliriz bu şekilde.
Sefer yerine hızlı genç bir gezici forvet lazım bize. 3 ayni tip santrafor var şu an takımda. Duruma göre çift forvet li sisteme geçiş için asla uygun değiller.

Bizim altyapı takımı harici Türkiye'den hiçbir takıma zırnık verilmemeli surunsunler
Dembele ve cengiz çok iyi olur ama özellikle dembele zor bence

SEFEROVİC kalsa ne olacak. Adam emeklilik modun da burada. Avrupa'dan TÜRKİYE'ye gelen emekli dayıların bile enerjisi bundan daha yüksek. KEBAP, BAKLAVA, İSTANBUL GOOD GOOD.

Şu yabancı sınırında bu iki isim giderse çok iyi olur. Sıfır fayda.
seneye kaldırırlar yalnız yabancı kuralını. f/p olarak bakmak lazım gidenlere. faydası olmadı ikisininde. anhold yaancı kuralı olmasa oynar ama. kuraldan dolayı yerli yapmak zorundayız orayi. ritim yapmıs bir takımda görmek isterim anholdu.

pva yerine yabancı getirsek de sınırdan ötürü oynatamayacağız. gönderme fırsatı çıkarsa bakarız ama bu seneyi idare etmeyi de deneyebiliriz

sefer'in gönderilmesi ise doğru karar olur. yerine farklı profilde bir adam alabiliriz. hareketli, çabuk, adam geçebilen bir hücumcuya hayır denmez.

pva yerine yabancı getirsek de sınırdan ötürü oynatamayacağız. gönderme fırsatı çıkarsa bakarız ama bu seneyi idare etmeyi de deneyebiliriz

sefer'in gönderilmesi ise doğru karar olur. yerine farklı profilde bir adam alabiliriz. hareketli, çabuk, adam geçebilen bir hücumcuya hayır denmez.
pva gitmez zaten motzi. babel ve feghouli'ye de satılacak diye 30 transfer dönemi kolpaladılar. ikisi de sözleşmesini tamamladı. sefer de iyi para alıyor. oynamak isterse ayrılabilir ama onun da gideceğini sanmıyorum.

Üst Alt