Galatasaray'da İlk Hedef Joel Campbell | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da İlk Hedef Joel Campbell

Martin+Caceres+Joel+Campbell+Uruguay+v+Costa+zRsgdINJmtdl.jpg

Galatasaray, Campbell için elini çabuk tutuyor. 25 yaşındaki oyuncu için menajeriyle masaya oturulacak.

Galatasaray'da Joel Campbell ısrarı sürüyor...

Geçtiğimiz sezon İspanya'nın Real Betis takımında kiralık olarak forma giyen Campbell'ı takımında isteyen G.Saray Teknik Direktörü Fatih Terim'in yöneticilere, "Campbell sistemimin önemli bir parçası olacak. Acele etmeliyiz" ifadelerini kullandı..

Aslan harekete geçiyor
Bu ifadeler sonrası harekete geçen yönetim, Kosta Rikalı kanat oyuncusunun menajeri ile önümüzdeki hafta bir görüşme yapacak.

Arsenal'le sözleşmesi biten Campbell'ın bonservisi elinde bulunuyor.

Avrupa'nın devleri sırada
Campbell'ı isteyen sadece G.Saray değil... İngiliz ve İspanyol kulüplerinin de Kosta Rikalı yıldız oyuncunun peşinde olduğu bildirildi. G.Saray, bu nedenle transferde acaleci olmak zorunda..

10 gün içinde bitirelim!
Cimbom, Dünya Kupası'nda forma giyecek oyuncuyla 10 gün içinde anlaşma zemini arayacak. Yönetim, 2 hafta sonra başlayacak Dünya Kupası'ndan sonra oyuncunun ücretinin artacağı görüşünde.

A Spor

Yunan ligi dışında hiç bir yerde bir cacık oynayamamış boş beleş bir topcu. En sonunda bize kaktırmayı basaracaklar herhal.

Izlemedim lakin bir tek yunan liginde tittu diye biliyorum.. genclerbirliginin vasat oyunculari bile orada yildiz olmustu hatirlatirim yunan ligi eski gucunun cok cok uzaginda..
Trezeguetye 5 verelim veya moru kiralayalim bu herifle vakit kaybetmeye gerek yok en azindan bildik isimler.. beles adam alamsyacagimiz icin bernard bamba falan yazmadim

Yani hücumun her bölgesinde oynayabiliyor iş yapar ama yabancı hakkımız bu kadar sınırlıyken bence uzak durulması gereken bir hamle

Yabancı transferlerimizi ilk olarak Nagatomo-Donk ile sözleşme uzatarak kullanalım sonra Orta saha ve Forvet transferini halledelim

Sonra eğer Denayer kalmaz 1 kişilik yabancı hakkımız kalırsa düşüneceğimiz transferdir ancak bu ...

Üst Alt