Galatasaray’da Kasım Ayının Oyuncusu Icardi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray’da Kasım Ayının Oyuncusu Icardi

Galatasaray Mobil Uygulama kullanıcıları Kasım ayının en iyi oyuncusunu oyları ile belirledi.

Uygulama üzerinden açılan ankette, en çok oy alan isim Mauro Icardi oldu. Golcü oyuncumuz, oyların yüzde 62’sini topladı.

İkinci sıranın sahibi ise takım kaptanımız Fernando Muslera oldu. Ekim ayında "ayın oyuncusu" seçilen Muslera, bu sefer oyların yüzde 13’ünü aldı. Üçüncü sırayı ise oyların yüzde 9’unu toplayan Kerem Aktürkoğlu kaptı.

Ankette ilk sırayı alan Mauro Icardi, ay içinde oynadığımız iki lig maçında da 90 dakika sahada kalmıştı. Arjantinli oyuncu, Beşiktaş derbisinde fileleri iki kez havalandırırken, Medipol Başakşehir deplasmanında da 1 gol – 2 asistlik performans sergiledi.

Icardi ayrıca Beşiktaş mücadelesinin ardından da, Galatasaray Mobil Uygulama kullanıcıları tarafından "maçın oyuncusu" seçilmişi.

Önceki iki ayda, ayın oyuncusu seçilen isimler ise şöyleydi:

Eylül: Sacha Boey
Ekim: Fernando Muslera

Galatasaray App

Mauro Emanuel İcardiiii :D
mauro-icardi-mauro.gif

Yüzde yüz GS olacak adamı bulduk, inşallah çabuk kaybetmeyiz. 🧿

Sayili gunler cabuk gecermis, maalesef... Bu sartlar altinda gercekci olmamiz gerekiyor ki alamayiz.. Ligde de alacak takim yok hatta birlessek yine de zor :) Ancak, PSG buyuk bir kiyak yapacak, senelere dagitacak ve Icardi'de de maasinda guzel bir indirime gidece belki o zaman 2 senelik aliriz. Umarim PSG tutar elinde ve isteyen de olmaz (ki sanmiyorum toparlandi ve iyi gidiyor bizde) o zaman belki kiralariz :)

Sayili gunler cabuk gecermis, maalesef... Bu sartlar altinda gercekci olmamiz gerekiyor ki alamayiz.. Ligde de alacak takim yok hatta birlessek yine de zor :) Ancak, PSG buyuk bir kiyak yapacak, senelere dagitacak ve Icardi'de de maasinda guzel bir indirime gidece belki o zaman 2 senelik aliriz. Umarim PSG tutar elinde ve isteyen de olmaz (ki sanmiyorum toparlandi ve iyi gidiyor bizde) o zaman belki kiralariz :)
Ben o kadar ümitsiz değilim ya. DK'da da yok. Biz de Avrupa'da değiliz. Kafasının burası kadar rahat edeceği ülke de yok. Eğer alırsak senelerdir kalede yaşadığımız rahatlığı forvette de elde bir ile başlayarak yaşarız. Çok akıllı bir yatırım olur, yanına genç biri olsa da olur, sırıtmaz.

Üst Alt