GSC Haber - Galatasaray’da Kiralık Gidenler Seneye de Düşünülmüyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray’da Kiralık Gidenler Seneye de Düşünülmüyor

Sezon sonunda Cicaldau, Morutan, Mostafa Mohamed ve Luyindama geri dönüyor.

Morutan ve Mohamed'in satın alma opsiyonları kullanılmadı.

Luyindama'nın sözleşmesi büyük bir ihtimalle feshedilecek.

Morutan, daha iyi bir lige gönderilecek.

Mostafa Mohamed için Championship haberleri duydum.

Yusuf Demir kiralık gönderilecek.
Cicaldau'nun da kadroda tutulacağını düşünmüyorum.

(Yeni Açık TV)
Mehmet Ozcan

ah be boss kongoda bacağı bırakıp ağrı kesici alınca ciddi paralardan olduk.Ben hala daha Boss'un 2018-2019 sezonundaki kadar dominant bir stoper görmedim.Çok farklı bir hikayesi olabilirdi.

Cicaldau'yu hazırlık kampında bir görmek isterdim. Bizde iyi başlamıştı çünkü. Tempolu adamdı. Baktık hiç bir şey değişmemiş gönderilir.

okan kalacaksa batuhan gelişimi için kiralanmalı, bir de emre kalmalı yedek olarak, genç oyuncular dahil gerisini direkt postalamak lazım.

momo, casper, luyi ve morutandan toplam 10m para gelirse kutlama yapmak lazım

Son düzenleme:
Ben Morutan ve Cicaldau yu ilk kampta gormek isterdim. Onumuzdeki sene yedek kulubesinden girecek adamlar olacak. Artik maclar min 110 dk oynaniyor ve bu sene da tahminen 60 civari mac yapilacak. Her mac 5 oyuncu degisikligi hakki olunca aslinda ilk 11 demek yerine ilk 15-16 demek daha dogru oluyor. Cunku 60 dk'dan sonra giren neredeyse 40 dk oynuyor. O yuzden genis kadro iyi olabilir.

SM-A705FN cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

maalesef yabancı sınırında biraz traş isimler.

mustafa'nın gelmeye niyeti yok zaten türkiye'ye, luyi'nin de kontratı bitiyor.

bu darboğaz olmasa cicaldau'yu da morutan'ı da tutardım takımda.

Mostafa Mohammed'den olmaz. Bu adam bizi istemiyor belli ki. Zaten biraz zeka olarak da kısıtlı. 11 gol atmış asistleri de var. Talibi çıkar versinler 6-7 e birine.

Cica ve Morutan denenebilir ama. Özellikle Cica sağlam bir takımda biraz göze hoş gelirse devre arası okutuabilir.

Mohamed
Morutan

toplam 8 verene gitsin. Bizim seviyemizde bir karakterleri yok saha içinde. Bizim gördüğümüzü takımlar da görüyor. Sıçrama transferi yapamazsın Pisa ve Nantes'te oranın en iyisi olmadan.

Diğerleri zaten fesih ile ya da kiralana kiralana sözleşme bitirir.

Yusuf Demir büyük hayal kırıklığı oldu. Bu sene ki tek karavana bence o. Yeteneği var ama mental sıkıntılı. Umarım toparlanır.Luyindama sözleşmesi bitmiyor mu ya? Kaç sene imzaladık bu adamla.

Üst Alt