Galatasaray'da Koltuk Arayışı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Koltuk Arayışı!

GSADAY6_489ZD.jpg

721df29ef9e42fc992c81e37e0ced163.png

ntvspor

Anlasilan hic kimse gelmek istemiyor.

Berdyev'le niye görüşmezler anlamıyorum.

Bu adamlardan eksiği yok fazlası var bizim şartlarımızı göz önünde bulundurursak.

Terim bundan sonra tekrar gelirse Başkan olarak gelir. Adam Türk futbolunun patronusun demişler. Futbolu Demirorenden sonra yöneten adam gelip Dursun'un buyruğu altında TD olmaz. Anca başkan olur.
Terim ilerde başkan olabilir 70 yaşından sonra belkide ama hocayı tanıyan biri olarak şunu söyleyebilirim ki hala saha kenarında o hırsı o azmi varken onu bırakıp masabaşı işlere geçmez

Terim ilerde başkan olabilir 70 yaşından sonra belkide ama hocayı tanıyan biri olarak şunu söyleyebilirim ki hala saha kenarında o hırsı o azmi varken onu bırakıp masabaşı işlere geçmez

Terim'in orayı bırakıp geleceğini sanmam. Gelmesin de zaten. GEçici işlerle çözülecek iş değil bizim ki. Akılcı, mantıklı yaklaşımlar ile geleceğin sistemini kurmak önemli. İdari ve sportif açıdan.

Terim'in orayı bırakıp geleceğini sanmam. Gelmesin de zaten. GEçici işlerle çözülecek iş değil bizim ki. Akılcı, mantıklı yaklaşımlar ile geleceğin sistemini kurmak önemli. İdari ve sportif açıdan.
Terim geçici mi aksine bizzad sistem adamıdır terim 96-2000 ve 2011-2015 yapılanması bize 7 şampiyonluk getirdi hala gazman sanıyorsunuz şu adamı ezber yorumlarınızdan bıktım usandım hoca elbette dönücek bu yıl olmazsa ilerde bir gün mutlaka..

Dursundan sistem kurmasını beklemekte iyi kafa onuda es geçmiyeyim

Hadi iyi forumlar

Terim geçici mi aksine bizzad sistem adamıdır terim 96-2000 ve 2011-2015 yapılanması bize 7 şampiyonluk getirdi hala gazman sanıyorsunuz şu adamı ezber yorumlarınızdan bıktım usandım hoca elbette dönücek bu yıl olmazsa ilerde bir gün mutlaka..

Hadi iyi forumlar

Başkanımıza sallamasaydın iyi yazmıştın aslında. :D

Hadi iyi forumlar

Tabiki Dursun'dan beklemiyorum sistem kurmasını. Ama Terim hep zor zamanlarda sarılılan bi adam. Denize düşen Terim'e sarılıyor. Ciddi bir planlama yapılmadan günü kurtarmak düşünüldüğünde Terim çağrılır. Bu nedenle gelmesin. Sportif Direktör olsun mesela. Yetkiyi verin hocayı da seçsin oyuncuları da alsın. O konuda Terim'den güveniliri yok. Ama bizde teknik direktör olacağını sanmam bundan sonra. Ya ultra yetkilerle gelir, ya da hiç gelmez.

Üst Alt