Galatasaray'da Neşeli İdman! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Selçuk İnan ve Ayhan Akman arasındaki buzlar eridi

Spor Toto Süper Lig'in 12. haftasında evinde Bursaspor ile karşılaşacak olan Galatasaray'da hazırlıklar sürüyor. Antrenmanda yıldız futbolcu Selçuk İnan ile Yardımcı Antrenör Ayhan Akman arasındaki buzların eridiği gözlendi.

Süper Lig'in 12. haftasında TT Arena'da Bursaspor'u ağırlayacak olan Galatasaray'da hazırlıkları sürüyor. Sabah saatlerinde Florya Metin Oktay Tesisleri'nde Teknik Direktör Jan Olde Riekerink yönetimindeki ilk 15 dakikası basına açık olan antrenmana sarı-kırmızılılar, düz koşu ile başladı. Daha sonra ısınma hareketleri gerçekleştiren Galatasaraylı futbolcular, basına kapalı bölümde ise zorlu maçın taktik çalışmalarını yaptı. Antrenmana Tolga, Carole, Eren ve Sigthorsson katılmadı.

Süper Lig'in 11. haftasında oynanan Fenerbahçe derbisinde yedek kulübesinde Yarımcı Antrenör Ayhan Akman ile Selçuk İnan tartışmıştı. Selçuk İnan ile Ayhan Akman'ın, bu sabah gerçekleştirilen antrenmanda aralarındaki buzları erittikleri gözlendi. Antrenman başında sahaya Ayhan Akman'a selam vererek giren Selçuk İnan, hocasının yanına giderek tokalaştı. Yıldız futbolcu, daha sonra Ayhan Akman ile de samimi görüntüler sergiledi. Selçuk daha sonra takım arkadaşlarıyla da tek tek tokalaştı.

1327664_47aa3b560bc258178a0ae7cabed48695.jpg

1327664_7888eb082a754abb2f1c19e145d00a22.jpg

1327664_96f9ff7c6d8276168be9117ae496041d.jpg

HT

Galatasaray’da Neşeli İdman

Moderatör tarafında düzenlendi:
Neşeli olmak için ne türlü bir nedeniniz var milyonluk eşşekler ?

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Ulan Dursun senin yönettiğin klübü varya

O kadar saçma sapan açıklamalarına rağmen Nazifoğlu hala görevde
Hamit oyuna girmedim diye atar yaptı hiçbirşey olmadı
Yasin kadro dışı kaldı hemen geri adım attınız
Selçuk mezvusunda bir nok yapamadınız
Ayhan hala görevde
Sabri çetecilik yapıyorsada yaptıkları yanına kar kaldı

JoR takımı s*çıp sıvadı hala görevde

Sportif Başarı 0
Ekonomik başarı 0
Vizyon 0
Kabiliyet 0
Taraftar yavaş yavaş küstü takıma
Galibiyet almayı unuttuk
Takımda yıldız oyuncu kalmadı
Herkesin performansı dibe vurdu

Ay başında hesabıma trilyon yatsa bende çok neşeli olurdum.

Maç kaybet ama kimse hesap sormasin
Saygısızlık yap hemen af etsinler.
Hocaların ayağını kaydırmak yönetim ile bi konuşmaya bağlı olsun.
Birde üstüne hergün GALATASARAY AMBLEMİ taşı oh ne güzel hayat.

SARI KIRMIZI!

sizi gidi sevgi pıtırcıkları antrenmanda yağ satarım bal satarım falan da oynuyordur bunlar. sonra niye sahada ruh gibi dolaşıyorlar diyoruz, bunlara komando gibi idman yaptıracaksın bak bakalım şakalaşmalı idmanlara halleri kalıyor mu ?

Ne amaçla dinlendiriliyor merak ettim.

Türkiye kupası maçında oynamadı.
Avrupa'da cezamız sebebiyle yokuz.

Tek kulvarda yarışıyoruz, onda da oyuncularımız yoruluyor ne hikmetse.

Üst Alt