Galatasaray'da Nuri Şahin Sürprizi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Nuri Şahin Sürprizi

Son dakika | Galatasaray'da Fatih Terim yeni yardımcısını buldu!

1590913854239.png

Galatasaray, Werder Bremen ile sözleşmesi bitecek Nuri Şahin’i özel bir proje kapsamında kadrosuna katmak istiyor. Harvard diplomalı yıldız futbolcuya, en fazla üç yıl sonra idari yetkiler de verilecek.

Fatih Terim yönetiminde yeni bir proje hazırlığında olan Galatasaray'ın ciddi bir hedefi var: Nuri Şahin. Sözcü'de yer alan habere göre; Hasan Şaş'la başlayan teknik heyetteki değişimi sezon sonu hızlandıracak olan sarı-kırmızılılar, Terim'in de onayıyla Nuri'ye sarı-kırmızılı formayı giydirmek istiyor. Ancak gurbetçi yıldız, sadece futbolculuk yönüyle değil, idareci kimliğiyle de düşünülüyor.

Tecrübesi yeterli!

HARVARD'DA spor, medya işletmeciliğinden mezun olan Nuri üç yıl sonra Galatasaray'da idari kadroda yer alacak. 4 dil bilen, uluslararası tanınırlığı olan Nuri, sarı-kırmızılılara profesyonel anlamda ivme kazandıracak bu projenin ilk önemli meyvesi olacak. Halen Werder Bremen forması giyen 31 yaşındaki orta sahanın, sezon sonu sözleşmesi bitiyor. Bremen, Bundesliga'da küme düşme adaylarından biri. Nuri Şahin, uzun vadeli bu planlamayla Galatasaray'da görev almaya sıcak bakıyor.

Son düzenleme:
Nuri Sahin Galatasaray’da Yönetim veya Scout olarak calisabilir, cok iyi olur.

Cok sevinirim, bize katkisi olabilir.
Almanya Scoutu :)

Frank Baumann ( Yönetici )
Fenerbahce ilgileniyor ama daha Teklif yok demis.

Nuri Sahin Werder Bremende pek oynamiyor, ama bunun nedeni Havard Okulu.
Kendisi zaten hic Dortmundu birakmak istemedi, kendisi 6 Ay önce demisti, Antrenörlük icin elimden gelen herseyi yapiyorum, Taktik oykuyorum, Taktikleri ögreniyorum, Julian Nagelsmannla konusuyoruz ve onun hakimda fikir aliyorum dedi.

Nuri Sahin Almanyada cok sevilen bir Türk, Saygili ve Sempatik.

Ama Galatasaraya gelcegini düsünmüyorum, Fatih Terim zamaninda bunu Milli Takima almayip 2017 Nuri Milli Takim Kariyerini bitirdi.

Benim iki amacım var. Çocuklarıma iyi bir miras bırakmak, iyi örnek olmak istiyorum. Futboldan sonra da yapacaklarımı 7-8 önce çizdim o yola çok önce girdim. Bugün futbolu bıraksam yarın neler yapacağımı şimdiden söyleyebilirim" diye konuştu.

Almanya'da futbol oynayna gurbetçi oyuncuların milli takım seçme sürecinde kendisine sorular sorduğunu söyleyen Şahin, "Milli takım seçme sürecinde Almanya'daki gençler bana çok soru soruyor. Ben onlara neden Türkiye'yi seçtiğimi anlatıyorum. Onlara hayalimin herkesin Türkiye'de oynaması gerektiğini söylüyorum. Onlara kendilerini iyi tanıtmalarını, farkındalıklarını Türk halkına göstermeleri gerektiğini dile getiriyorum" açıklamasında bulundu.

Futbola katacak çok şey olduğunu ifade eden tecrübeli oyuncu, "Futbolu bıraktıktan sonra teknik direktörlük yapmak istiyorum. Çok değerli antrenörlerden önemli şeyler öğrendim. Futbola verebileceğim çok şey olduğunu düşünüyorum.
Maçlar izliyorum, taktikler üzerine kafa yoruyorum. Oynayan oyuncuları mutlu ediyorum, oynamayanları motive etmeye çalışıyorum. Werder Bremen genç takımında antrenörlük yapıyorum" diye konuştu.

Vallah Yönetici yada Scout olarak cok iyi ve güzel olur , sevinirim yani .

Çok yalan topçu ya.Hakan Çalhanoglu bile bundan daha yararlıdır. Kendisinden 5 yaş büyük topçular hala milli takımlarında oynarken, kaç sene önce milli takımı bırakmış bitik topçu.Zaten milli takıma da gram faydası olmamıştır.Nasıl bu kadar transferler yaptı inanılır gibi değil. Yine sakatlanmış,sezonu kapamış. Bayağı nefret dolu post oldu galiba :poop: Tüm laflarımı geri alarak, "boş topçu" diyeyim bari.

Üst Alt