Galatasaray'da Onyekuru'nun Son Şansı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Onyekuru'nun Son Şansı

Lol, herif her an tehlike.. rakibe bi kere psikolojik baskı yapıyor, artı önlem aldırıyor ve her an skora katkı yapacak potansiyelde. 40 maç oynayıp her maç gol ve(ya) asist yapan topçular balon d’or alıyor

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Henry sahada olduğu sürece rakiplerin arka dörtlüsü her an tetikte bekliyor, ön alan baskısına katılamıyor, bekleri ataklara katılamıyor. Bunlar bizim gibi oyunu rakip sahaya tıkmak isteyen, ayağa oynayan takımlar için çok önemli şeyler. Başkaları attığı sürece Henry'nin skora doğrudan katkıda bulunmaması sorun değil, varlığı zaten rakipler için büyük bir tehdit. Hiçbir takım böyle atletik futbolcuları olan rakibine karşı önde rahat rahat basamaz, beklerini maçın genelinde oyuna dahil edemez. Bomboş bir haber, Fatih Terim, Henry tek bacağıyla bile oynayacak durumdaysa yine de oynatır. O kadar önemli bizim için.

Yaw hocanın golü bulduktan sonraki ve oyun içinde diğer oyunculara boşluk oluşturmadaki en büyük kozu. Bunu kim haber yaptı bilmiyorum ama şu sıralar bozuk sahalar vs. Sıkıntı oldu. Biraz son vuruşlarini düzgün yapsın yeter. Habere kesinlikle inanmadım

satılmış medya belhandayı yedi şimdi onyekuruya sarmaya başladı. sktrn gdn it herifler yedirmeyiz oyuncumuzu anca küçük onyekuruyu yiyin kuru kuru

Onyekuru nun iyi oynadigi maclarda genelde ataklarin cogunu soldan yapiyoruz ama son bir kac mactir top sag tarafta oynaniyor bence daha az etkili gorulmesinin nedeni bu

Haberin yalan olduğu şuradan belli daha 2 maç önceki Kasımpaşa maçında 3 puanı Onyekuru'u sayesinde aldık. Erzurum maçında yine ilk golde kafayı vuran oydu.

Ben böyle saçma haber görmedim daha ne yapacak ki bu adam, Tam hazır olmamasına rağmen 3 tane maçı çözdü (Gaziantep,Başakşehir ve Kasımpaşa). Onyekuru'nun kredisi 1-2 maçla bitmez tamamen içi boş haber.

Üst Alt