Galatasaray'da Onyekuru'yla Birlikte Badou Ndiaye de Geri Dönüyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Onyekuru'yla Birlikte Badou Ndiaye de Geri Dönüyor

2 side gelsin.Üstüne linnes affedilsin.Mariano,Belhanda,Nagatomo direk satılsın.1 tanede orta açmasını bilen sol bek alınsın.Sonra her zamanki gibi mayısta tur.

Geçen sene sövülmedik yeri koyulmayan iki adamın gelmesi için can mı atılıyor şimdi. Onyekuru tamam anladım ben zaten geçen sene boyu çok beğeniyordum kendisini ama Ndiaye nin normalde şu ortasaha rotasyonumuzda adı dahi geçmemesi lazım

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nzonzi-Lemina-Badou ciğersiz sınırlı hücumcu bir orta saha.. Hele bizim takımın ekstra kısırlığını düşünüsek kanatların Mane-Pulusic olması lazım bu takımda..

[/QUOTE]
Gecen sene ne yapti ndiaye? 100 kere Omer bayrami tercih ederim.

Ustelik 2. Yari iyilesmis bir Lemina varken ndiaye beyinsizi kim? Nzonzi-Lemina işi bitirir.

Belhandayi da sat , git al Banega yi olsun bitsin.
Evet sonrada bu takim cok hareketsiz ya diyerek aglamaya devam edin Unutmayin bu ulkede derbiler degil Anadolu kluplerinden iyi puan toplayan takim sampiyon oluyor evet Badou derbilerde pek iyi degildi ama ic saha maclarinda bizi hizi ile rahatlatan bi adamdi Lemina ile birlikte hareketli bi ortahasamiz olmus olur

Bu arada badou gibi 20 tane topcu bulunur ama aramak isteyen olacak. Bu herif gelecek diyelim adamlar oynatıyor sunucta minimum 500bin kiralama maaşının kalan yarısı olan 1.5 milyon euro +seri giderse gelir ki serinin maaşının kalanını da vereceksin derken totalde götümüze kaçacak olan para en az 4milyon euro.
4 milyon euroya 3 tane badou alirsin hemede heyecanlı ve genç halindeki badoulardan

Hemen bir portekizli hoca

Üst Alt