Galatasaray’da Operasyona Start Veriliyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray’da Operasyona Start Veriliyor

galatasaray-takim-08-03.jpg

Galatasaray yönetimi, sezon sonu büyük bir harekat yapacak. Muslera, Sneijder ve Podolski bile iyi bir teklif gelmesi halinde elden çıkarılabilir.

Galatasaray yönetimi, sezon sonunda takımda çok büyük bir operasyon gerçekleştirmek için şimdiden düğmeye basmış durumda. Galatasaray’da, takımın Hollandalı dünya yıldızı Wesley Sneijder bile dahil olmak üzere, bütün oyuncular elden çıkarılabilir ya da ücretlerinde indirime gidilebilir.

TEMKİNLİ OLACAKLAR

Takımın yıldızları Fernando Muslera, Wesley Sneijder ve Lukas Podolski’ye bile teklif gelmesi halinde yönetim, taliplerinden astronomik rakamlar talep etmeyecek. Sabri ile yeni sözleşme yapılmayacak. Selçuk İnan ile yönetim görüşecek. Muslera da, büyük ihtimalle yeni sezonda kadroda olmayacak.

LİSTE KABARIK

Galatasaray’da, bir yandan da teknik adam sorununu çözümü için uğraşılıyor. Yönetim, Türk isimlerden Hikmet Karaman, Abdullah Avcı, Ersun Yanal, Tugay Kerimoğlu ve Fatih Terim gibi isimleri tartışıyor. Başkan Dursun Özbek ve ekibi, ayrıca yabancılar üzerinde de dururken, İsveç, Norveç ve Hollanda’dan bir hoca ile anlaşmaya daha sıcak bakılıyor.

Bu arada yönetim ise ikiye bölünmüş durumda. Bazı isimler, Abdullah Avcı’ya sıcak bakmıyor. Ersun Yanal konusunda da eski defterlerin açılmasından korkuyor. Yanal, daha önce istenmiş ama ‘ret’ yanıtı alınmıştı.

Amk Spor

Hep aynı yalan..Yok budama yok operasyon denir sonunda bir iki garibana bye bye derler sanki sorun onlarmış gbi ..Korayla Tarık misal gönderilir operasyon biter..

umut-selçuk-olcan'ı takımda tutup sneijder ve muslera'yı yollayın seneye 52.000 kişilik stadta 100 kişiye karşı oynarsınız her maçı!!!!

Medya var gücüyle ırkçılık yapmaya ve satılmış haber yapmaya devam ediyor.

Lanet gelsin DURSUN ve Ekibine!
Dayak yiye yiye defolup gideceksiniz.

Amk gazetesi. Türk medyası kadar satılmış bir medya yoktur yeryüzünde. Aziz'in köpekleri.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Amk gazetesi son zamanlarda sürekli olarak azizin kıç yalayıcısı ve sürekli Galatasaray aleyhinde haber yapan bir paçavra benim gözümde fanatik ten farkı yok

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

operasyona önce başkan ve yönetimden başlamalı !! yoksa yine yaz transfer döneminde yine palavra haberlerle kafayı yeriz

"ayrıca yabancılar üzerinde de dururken, İsveç, Norveç ve Hollanda’dan bir hoca ile anlaşmaya daha sıcak bakılıyor"

İsveç ve Norveç'ten 3 tane hoca saysanıza Amk gazetesi?

Merhaba Orkun Uşak, merhaba Aykut Erçetin, merhaba Fevzi Elmas, merhaba Robinson Zapata, merhaba Cenk Gönen, merhaba Eray İşcan. Muslera ve Sneijder giderse madem küçülüyoruz mantığıyla bizde küçük takım taraftarı gibi davranırız. Ne store'lara adımımızı atarız, ne de stat stat gezip tribünlerde kepaze oluruz.

Operasyona startı dün verdik.
Özbek yönetimi istifa edecek

__☆______☆_______☆_______☆__
Sent by Note 4, sponsored by Prandelli.

Sizin yapacağınız operasyona tüküreyim ben.

Kalması gerekenleri yollayıp, gitmesi gerekenleri elde tutar bu ilerizekalılar.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Üst Alt