Galatasaray'da Orta Saha Dip Yaptı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Orta Saha Dip Yaptı!

Süper Lig’de düşme tehlikesini çok yakından hisseden Galatasaray’da özellikle orta alanda yaşanan sıkıntılar baş ağrıtıyor.

SarıKırmızılılar’ın istatistiklerine bakıldığında bu bölgede yaşanan büyük problem gözler önüne seriliyor. Bu sezon Süper Lig’de Galatasaray’ın orta saha oyuncuları skora sadece 7 gollük katkı yapabildi.

Bu katkının çok büyük bölümü de Cicaldau'ya ait. Rumen yıldız 4 gol ve 2 asistlik performans sergilerken, Berkan Kutlu da 1 asist yaptı. Sarı-Kırmızılılar ligde orta alan oyuncularından en az skor katkısı alan 3. takım durumunda. Cimbom sadece Malatya ve Giresun'u geride bırakabildi.

Fenerbahçe'de orta alan oyuncuları 15 gol, 11 asist, Beşiktaş'ta ise 9 gol ve 3 asistlik skor katkısı verdi.

Taylan Antalyalı ve Berkan Kutlu son haftalarda gösterdiği performansla taraftarların büyük tepkisini çekiyor.

A Spor

orta sahamız malesef at gibi koşup başka da hiç bir şey yapmıyor. omuz omuza mücadelelerde bile yetersizler. hava toplarını vs hiç saymıyorum.
top rakipteyken önde baskıyı yapıp ne adam ne alan tutamıyorlar. her konuda yetersiz ikilimiz var. bir kere ileri topu atmıyor adamlar hep yan hep yan. rakibin en rahat oynadığı orta saha biz olabiliriz ligde.

orta sahamız malesef at gibi koşup başka da hiç bir şey yapmıyor. omuz omuza mücadelelerde bile yetersizler. hava toplarını vs hiç saymıyorum.
top rakipteyken önde baskıyı yapıp ne adam ne alan tutamıyorlar. her konuda yetersiz ikilimiz var. bir kere ileri topu atmıyor adamlar hep yan hep yan. rakibin en rahat oynadığı orta saha biz olabiliriz ligde.
bilinçsizce baskı yapıyorlar tamamen faydasız. toptan mümkün olduğunca uzak durup boş press yapıyorlar. fizik kaliteleri berbat. dediğin gibi ne top çalabiliyorlar ne alan kapatabiliyorlar. berkan hele koca bir sıfır. maç başına 20km koşsa ne fayda

Taylan Berkan Cica orta sahasini 11 milyon euro'ya kurup sezona baslayan td ne hayal etti acaba? BAM uclusu cok daha iyiydi ayrica maliyetleri azdi. Bu kadar rezil gs orta sahasi omrumde izlemedim.

Üst Alt