Galatasaray'da Orta Saha Transferine Sürpriz Aday! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Orta Saha Transferine Sürpriz Aday!

treino-willian-arao-2016.jpg

Orta sahaya önemli takviyeler yapmak isteyen Galatasaray'da sürpriz bir aday gündeme geldi. Vanqueur, Imbula gibi isimlerle ilgilenen sarı kırmızılıların son adayı Brezilya'da Flamengo forması giyen Willian Arao. 24 yaşındaki yıldız için girişimler başladı. Galatasaray'ın ilk teklifi 4.5 milyon euro

Bein Sports
Bu fizikle adam yiyen orta saha transferi olmaz.umarim tudor veto eder.

Yüzdük yüzdük derede bogulacagiz. En önemli mevki umarım avrupa li kariyerli ve 30 yaş altı bir oyuncu alırız 180 üzeri boyu olmalı orta sahada hava topları icin

Nöbette de yazmıştım bu adam çok düz. Yanına çok iyi bir pasör lazım. Tek bu gelirse Selçuk la oynarlar. 786 pasta ceza sahasına anca yaklaşırız.

Lan bir kişi de çıkıp demiyor ya Tudor kim olm? Bizim komitemiz yok mu Tudor kim de nesini beğendi bu adamın iki videosunu mu izledi?

Brezilyadan Melo gibi orta sahalar çıkmaz kolay kolay bize Melo gibisi lazım bu bildiğin çakma Baroni.

Her ne kadar hıyar bir herif olsa da Arsene Wenger'in Brezilyalılarla ilgili bir sözü vardır: "Bir brezilyalı iyidir‚iki tanesi idare eder ama 3 tanesi t.direktörü kovdurur."

Maicon'u aldık, Mariano geliyor. Bu herif de gelirse 3 olacak. Bu sözü yanlış çıkaran örnekler var tabi, Lucescu'nun Shaktar'ı gibi ama ben katılırım bu söze genel olarak. Bu herif zaten bildiğin düz topçu yaw videolardan izlediğim kadarıyla.

Adamın YouTube videolarında bile bir şey göremedim. Belki ben görememişimdir çok iyi oyuncudur ama her türlü muamma. Bize piyangodan çıkacak adamlar değil net adamlar lazım. Bu sene çok yatırım yapıyoruz riske giremeyiz.

Üst Alt