Galatasaray'da Oyuncuların Alacakları Ödendi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Galatasaray Yönetimi, ibra edilmemesine rağmen kulübü büyük bir tehlikeden kurtardı. Oyunculara olan 71 milyon liralık ödeme yapıldı ve borçsuzluk kağıtları imzalatıldı.

kralspor5078.jpg

Geçtiğimiz hafta yapılan genel kurulda ibrasızılık şoku yaşayan Galatasaray Yönetimi, her şeye rağmen çalışmalarını sürdürüyor. Görevinin başında olduğunu açıklayan Mustafa Cengiz ve arkadaşları, 31 Mart'a kadar olan ödemeleri yaptı.

YABANCILARIN TAMAMINA ÖDEME YAPILDI
UEFA'yla yapılan anlaşma gereği son derece önemli olan oyuncu hak edişleri ödendi. Yabancı oyuncuların tamamına ödeme yapan sarı-kırmızılı yönetim, borçsuzluk kağıtlarını da imzalattı.

BAZI TÜRK OYUNCULARA PARA VERİLMEDİ

Yabancı oyuncuların mart ayı maaşlarını ödeyen yönetim, yerli oyuncuların büyük bölümünün de alacaklarını yatırdı. Birkaç Türk oyuncu ise maaşını alamasa da diğer arkadaşları gibi borçsuzluk kağıdını imzaladı.

Mart ayı için oyuncu maaşları konusunda sıkıntısı bulunmayan Galatasaray'ın, nisanda 40 milyon lira, mayısta ise 60 milyon liralık ödeme yapması gerekiyor.

Kralspor

Olması gerekenleri servis ederek prim yapmaya çalışmak gibi geliyor bana bu tarz haberler ezelden beri.

Ödenmesi değil ödenmemesi veya geç ödenmesi gündem olmalı.

Bu arada burada başka diyor ;

Bu ay içinde 71 milyon lira ödeme yapması ve UEFA'ya borçsuzluk kağıdı vermesi gereken Galatasaray'da yabancıların hak edişleri ödendi. Türk futbolcular da paralarının tamamı ödenmese de "Alacağımız yoktur" imzası verdi

Daha önceden de hemen her yönetim döneminde böyle haberler görüyoruz ama hiçte maaşların tıkır tıkır ödendiği filan yok. Gomis giderken alacağı parayı bıraktı haberleri çıktı, Serdar 'ın yaklaşık 2 mil.€ alacağı ortaya çıktı, Eren alacaklarım ödenmeden ayrılmam dedi

Bunlar daha medyaya yayılan haberler Allah bilir daha bizim bilmediğimiz kimlerin ne alacakları vardır. Hani Mustafa Başkan 'ı severim özellikle bu günlere sonsuz destek verilmesinden yanayım ama Başkanım böyle haberlere gerek yok. Şimdi tam ibrasızlık sonrası bu haberler medyaya düşünce inanasımız da gelmiyor ki sonradan çıkar şu futbolcu şu kadar alacağını istiyor vs. diye haberler ...

Daha önceden de hemen her yönetim döneminde böyle haberler görüyoruz ama hiçte maaşların tıkır tıkır ödendiği filan yok. Gomis giderken alacağı parayı bıraktı haberleri çıktı, Serdar 'ın yaklaşık 2 mil.€ alacağı ortaya çıktı, Eren alacaklarım ödenmeden ayrılmam dedi

Bunlar daha medyaya yayılan haberler Allah bilir daha bizim bilmediğimiz kimlerin ne alacakları vardır. Hani Mustafa Başkan 'ı severim özellikle bu günlere sonsuz destek verilmesinden yanayım ama Başkanım böyle haberlere gerek yok. Şimdi tam ibrasızlık sonrası bu haberler medyaya düşünce inanasımız da gelmiyor ki sonradan çıkar şu futbolcu şu kadar alacağını istiyor vs. diye haberler ...

Başkanımıza güvenelim.

Nisan ve mayis iki ay icin toplam 100 milyon liraysa, tüm sezonda oyunculara 600 milyon tl mi veriyoruz? Yada bu rakamlarda daha eski alacaklari da mi var?

Bu ay içinde 71 milyon lira ödeme yapması ve UEFA'ya borçsuzluk kağıdı vermesi gereken Galatasaray'da yabancıların hak edişleri ödendi. Türk futbolcular da paralarının tamamı ödenmese de "Alacağımız yoktur" imzası verdi

İşte 2 haber birbirine zıt onu diyorum

Biri borçların bir kısmı ödendi diyor diğeri ise Galatasaray kredi arıyor diyor

Bakalım zaman gösterecek hangisi doğru

Üst Alt