Galatasaray'da 'Özbek'istan! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da 'Özbek'istan!

unnamed-file.jpg

Galatasaray kulübünde başkan Dursun Özbek ve kardeşi Mehmet Özbek'in arından üçüncü bir Özbek de göreve başladı.

Bilindiği üzere geçtiğimiz haftalarda Galatasaray, önemli bir adım atmış ve e-spor dünyasına girmişti.

Son dönemin trend oyunu League of Legends'ta (LoL) Şampiyonlar Ligi'nde boy gösterecek olan Galatasaray'da bu takımın başına da yine Özbek ailesinden biri getirildi.

Dursun Özbek'in kardeşi Mehmet Özbek'in oğlu Serhat Özbek, Galatasaray'ın sanal alemdeki bu takımının başında yer alıyor.

Oyunlara olan ilgisiyle bilinen ve Galatasaray'ın E-Spor Takımı'nın başında yer alan Serhat Özbek, kulüp tarafından kiralanan villada takım arkadaşlarını da kendisi seçti.

Serhat Özbek'in zaman zaman oyuncu izleyerek futbol takımına transfer önerisi sunduğu da gelen iddialar arasındaydı.

Gamaspor

Galatasaray'da 'Özbek'istan!

Son düzenleme:
Tiksinmeye başladım. Bu yönetim ve başımızdakini bir an önce göndermemiz gerekiyor. Yavaş yavaş Gençler birliği ayarına iniyoruz. Farkında değilsiniz belki ama Galatasaray'ın genleri ile oynanıyor.

Üst Alt