Galatasaray'da Planlar Bozuldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Planlar Bozuldu!

allahım şuraya bakıyorumda hala albayrak şarlatanı ve mafya bozuntusu terimi dillerinden düşürmeyenler var kardeşim bu takımın yapılanmaya ihtiyacı var şunu kafanıza bir sokun artık.

Pahalı transferler ile nereye kadar başarı yakalayamadığın anda dibi boylarsın bu hep böyle olmuştur.Terim gelecek milyon eurolar harcanacak ve çekip gittiğinde ortada hiçbir şey olmayacak bu senaryoları daha ne kadar yaşamak istiyorsunuz.

bu işin çözümü doğru planlama az maliyetli doğru oyuncu seçimi ve bu 1-2 senede olacak işte değil albayrak gelecekmişte futbolcunun sorununu çözecekmişte terim futbolcuyu disipline edecekmiş falan filan ne lan bu?

Galatasaray kalibresindeki takımlar kurumsal olmalı maddi açıdan işler planlanıp transferler yapılacaksada buna göre yapılmalı.

Bu Dursun ne zaman görüştüğü kişiler için olumlu geçti dese sonunda görüştüğü kişi hep başka tarafa gidiyor enteresan bir adam :D Lucescu olmadığına göre ve bu beceriksiz yönetim Fatih Terim'i de getiremeyeceğine göre getirirse mucize olur ama hiç sanmam yine Tudor'a kalmış bulunuyoruz.

Yazık olacak alınan adamlara da. Geldiği günden beri takımın ne oynadığı belli değil. Takımı ters çevir düz çevir nereden bakarsan bak oynanan elle tutulabilecek bir futbol yok arkadaş. Allah hepimize sabır versin arkadaşlar. Bu arada milli takımımıza da Lucescu hayırlı olsun.

Son düzenleme:
Dursun Özbek gerçekten çok beceriksiz bir yönetici. Koyu bir muhalafet olarak söylemiyorum. Gerçekten samimi olabilir; iyi niyetli olabilir. Ama beceremiyor olmuyor yönetici olmak kolay değil. Gerçekten bravo dediğiniz tek bir hamlesi var mı!

Belhanda'yı küstürdü
Şimdi Tudor'u.
Tudor zaten yeteneksiz; üç günde yaşananlar adamı tamamen bitirdi.

Luceye vermek istediniz görevi ozaman baskasina verin madem SD getirecektiniz. Hepsi yalan dolan.

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Lucescu nun bize gelmemesi hayırlı oldu. 3. haftada Tudor gönderilir. Belki Yılmaz Vural getirilir. Başkan dan her an bir süpriz bekliyorum :asd22:

Gerçek normal bir şirkette böyle olaylar olsa, Genel Müdür'ün CEO'nun kıçına teneke bağlayıp gönderirler. Utanmaz arlanmaz menfaatçi tayfa Florya Riva işi bitmeden her ne olursa olsun koltuğu bırakmaya niyetli değil.

suna bak koskoca baskan atladi gitti lucescunun yanina bide ucakda fotoraf cekiniyor :D is bitirmeye gidiyomus güya sonra geldi dedi 1 2 gün zaman istedi diye bi baktik milli takimin basinda böyle rezillik olurmu ya sen baskan olarak ancak oraya is bitirmeye gidersin
ne kadar cahil ne kadar visyonsuz bi adam
bu adam gitmeli gitmeli gitmeli bu imza vermiyenler neyi bekliyor ya?
ben delircem su düstügümüz duruma bakin ya resmen tokat manyagi yapdilar ligde rezil eder avrupada rezil eder transferlerde rezil eder bos bardakdan su icer
riva projesinde yalan atar

Üst Alt