Galatasaray'da Pulgar Transferi İçin Çarpıcı İddia! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Pulgar Transferi İçin Çarpıcı İddia!

Yöneticilik sadece topçunun maliyeti iyi olsun değildir, ya da alalim bir gedson maliyetine bakmadan, o da degildir. Gidersin 2-3 pulgar maliyetine bir gedson katkısı verecek topcuyu bulursun, ama bulursun !, yöneticiyim diye o zaman dolaşırsın ortada.
İşte futboldan anlamıyorsan, sadece mali açıdan klüp yöneticiliği yapmaya kalkarsan böyle menejerlik şirketlerinin kucağına oturursun, olan yine klübün parasına ve takıma olur.
Yav hiç birşey bilmiyorsan en başta dediğim 2. seçenekten maliyetli ama kaliteli topçulara yönel yine şanın yürüsün, en azından şu isimleri aldık, takıma katkısı da ortada dersin. Hiç biri mi olmaz bir yönetime arkadaş.Hem ayranın dökülmeyecek hem totonun başına kötü işler gelmeyecek, bende yaparım böyle yöneticiliği.

bence makul bir ucret oyuncu gelirken herkes makul bulmustu fiyati

asil sorgulanmasi gereken neden bu kadar cop bir performans ortaya koydu yada oynatilmadi.

fiorentinada bu kadar kotu muydu bu adam?

bize kurtarici bir orta saha lazimdi orasi ayri
Fiorentinada bu sezon doğru dürüst oynayamadı oda yeni sezona yeni bir Hoca ile başlamışlardı ve onun sistemine uymuyordu deniyordu...aslında tam bir Fırsat transferiydi ama olmadı malesef...geçen sezonki performansı verse yanından geçemezdik zaten....Screenshot_20220401-114743.jpg

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

bence makul bir ucret oyuncu gelirken herkes makul bulmustu fiyati

asil sorgulanmasi gereken neden bu kadar cop bir performans ortaya koydu yada oynatilmadi.

fiorentinada bu kadar kotu muydu bu adam?

bize kurtarici bir orta saha lazimdi orasi ayri
Reis adam çöp olduktan sonra bedava oynasa ne olacak? o zaman alalım nerde boş beleş oyuncu varsa oynatalım bu kulübün hedefleri ne olacak?

Reis adam çöp olduktan sonra bedava oynasa ne olacak? o zaman alalım nerde boş beleş oyuncu varsa oynatalım bu kulübün hedefleri ne olacak?

İkinci oyuncu olarak transfer edilmiş olsa ben sesimi çıkartmazdım ama çok önemli bir transfer olarak orta sahanın riskli? Olan bir oyuncuya emanet edilmesi asıl büyük sorun

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İkinci oyuncu olarak transfer edilmiş olsa ben sesimi çıkartmazdım ama çok önemli bir transfer olarak orta sahanın riskli? Olan bir oyuncuya emanet edilmesi asıl büyük sorun

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
neresi riskli?...Gedson gibi buda sezonun ilk yarısını neredeyse oynamadan geçirdi ama bu Adam geçen sezon 50 maça yakın oynadı...bir Fırsat transferiydi ama olmadı malesef...

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Mehmet Özcan dedi ki - Torrent Diawara istedi , ama yönetim+campos Pulgar hamlesi yaptı ...

yani haa olmuş bitmiş , şu an bir halt yenemeyecek konuların konuşulmasının kime ne faydası olacak? adam tutulmayacak - gidecek sezon sonu bitti gitti...kaldı ki 2 maç ya gördük ya görmedik. o kadar süredeki iyi/kötü ye göre konuşmak zaten mantıksız.

Üst Alt