Galatasaray'da Rota Korkmaz! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Rota Korkmaz!

Sarı kırmızılılarda Bülent Under'e yapılan teklifin kabul girmemesinin ardından teknik direktör arayışlarına devam eden sarı kırmızılı yönetim kulübün evlatlarına görev verme politikası kapsamında efsane kaptan Bülent Korkmaz'a teklif götürme kararı aldı.

Mali kriz ve vizyon konusunda yaşanan sıkıntı nedeni ile teknik direktörleri ikna etmekte zorlanan Dursun Özbek yönetimi , şu aşamada kulübü tanımayan bir teknik direktör ile çalışmak istemezken ,daha önce 2008-2009 sezonunda takımımızı çalıştıran kaptan ile en yakın zamanda masaya oturacak.

korkmazderbi.jpg

Adam var dünyasında yüksek dağlar yaratmış
Kimisi yarı yola gelmeden havlu atmış
Adam var göstermelik gürlemese de eser
Adam var adam gibi harbiden racon keser
Genç bir adam tanıdım gereği kadar kibar
Reise gösterilir ancak böyle itibar..
Reise gösterilir ancak böyle itibar...

:tiphat:

Son düzenleme:
sarı kırmızılı yönetim kulübün evlatlarına görev verme politikası kapsamında efsane kaptan Bülent Korkmaz'a teklif götürme kararı aldı.

Bu adam aslında kötü bir teknik direktör değil ama galatasarayda tanınan birisi olduğu için kulübün evlatlarına kıyamaz bize selçuk gibi adamları hizaya çekebilecek bir t.d lazım.

Denenmiş ve hiçbir şekilde başarıya ulaşamamış bir şeyi bir daha denemenin mantığı ne ki? Ünder, Korkmaz ne gerek var zaten yapılmış. İstemiyordum ama bu isimleri görünce en azından Okan Buruk gelsin diyorum. O hale getirdiler yani.

Üst Alt