Galatasaray'da Rota Manuel Fernandes - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Rota Manuel Fernandes

Bu adama gelmesin diyenlere soruyorum.. 15-20 milyon euroluk oyuncu satışı yaptıkta bizim mi haberimiz yok.. 2 tane ortasaha + 2 tane forvet ve kanata bir kişi daha alman lazım.. Satmadan adam alamayacağına göre kime hangi kaynağı ayıracaksın.. Adam 33 yaşında tempolu değil ama teknik kapasitesine kimse laf etmez heralde..Örnek olarak bu transfer gerçekleşirse duran topları kullanacak adamdır kendisi.. Feghouli-Babel ikilisine Fernandes de eklenirse takım level atlar kim ne derse desin..
Hagi 50 yasini gecmis ama teknik kapasitesi hala ust duzeydir, ozaman gidim Hagi'yi getirelim...

Eziklik sendromu yasamanin anlami yok, yeterli kus artigi doldurduk takimda bide fernandesi almiyalim.

Fernandes isi bitmis cöp oglu cöp.

Hagi 50 yasini gecmis ama teknik kapasitesi hala ust duzeydir, ozaman gidim Hagi'yi getirelim...

Eziklik sendromu yasamanin anlami yok, yeterli kus artigi doldurduk takimda bide fernandesi almiyalim.

Fernandes isi bitmis cöp oglu cöp.
Öncelikle Hagi Fernandes kiyasin çok yerinde olmuş..Tebrik ederim..Dahada ucmak istersen 70 yasindaki eski efsaneleri bulabilirsin kiyaslamak icin..Bana göre bu oyuncu 2 sene daha üst düzey oynar.. 32 yaşındaki Babel gelecek sezon nasıl fark yaratırsa bu adamda fark yaratır..

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hemen hemen kimseyi satamadığımız, oyuncu kaybetmemize rağmen bütçeyi daha yeni sıfırladığımız düşünülürse boşta bir Fernandes hamlesi sağlık durumuna göre geçiş döneminde felaket olmaz. Geçen sene Arena'da Lokomotif maçında izlediğim Fernandes bizim ligi donunda sallar. Takım içinde sadece duran toplara getireceği farklılık bile bizim seviyemizi bir gömlek yükseltir. Oyuncu almayı geçtim şunu kabul etmeliyiz ki şu andaki yönetim ekonomik anlamda ne kadar başarılıysa sportif anlamda da günün şartlarında o kadar çömez kalıyor. Oyuncu almayı da beceremiyorlar, oyuncu gitmek için kendini yırtmadığı sürece satmayı da. O nedenle yine Eylül'ün 1'ini görüp Anadolu'nun yarım sezonluk bir oyuncusuna 7 milyon bayılmaktansa bedavaya Fernandes'i alıp santrafora para harcamayı tercih ederim. Benim gönlümde hem 10 numara, hem klas santrafor vardı ama bu yönetimin bir transfer sezonunda hem Belhanda'yı, hem de Diagne'yi satabileceğine dair inanç kalmadı içimde. En azından Seri'yi kiralayabilirlerse Seri-Belhanda-Fernandes'li güzel bir orta saha yakalayabiliriz.

Afbeeldingsresultaat voor fernandes galatasaray
kardeş 20 sene önceydi bu

Üst Alt