Galatasaray'da Sacha Boey Türkiye'ye Dönemedi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Sacha Boey Türkiye'ye Dönemedi

Galatasaray'da Sacha Boey şoku! Fatih Karagümrük maçında yok​

Galatasaray'da Sacha Boey milli takımlara verilen arada Covid oldu ve Türkiye'ye dönemedi. 21 yaşındaki sağ bek Fatih Karagümrük maçında forma giyemeyecek.​

Yakup Çınar'ın haberine göre genç sağ bek izin dönemi gittiği Fransa'da Covid'e yakalandı... Fransa'da Covid testi pozitif çıkan Sacha Boey takım çalışmalara başlamasına rağmen dönemedi.

Sacha Boey Cumartesi günü oynanacak Karagümrük maçında forma giyemeyecek. Sacha Boey'in yerine Omar'ın forma giymesi bekleniyor.

Profesyonel olmayan oyunculari kiniyorum.
Covid varken disarida böyle gezmeliler

550e3090962b5aae6fb722dfd5185432--bubble-boy-boy-movie.jpg

Bu kazık fazla girmedi Allah'tan düşük maaş ve bonservisi nedeniyle. Düşünsenize Boey'e yıllık 2-3 milyon euro maaş verseydik ya da eski takımına 10 milyon euro verseydik Diagne için Kasımpaşa'ya verdiğimiz gibi. Şemsiye içimizde açılırdı. En az Rizespor kadar nefret ettiğim Kasımpaşa bu sezon küme düşmüyorsa hep bizim akılsız yöneticilerin saçtığı paralar yüzündendir. Zehir zıkkım olsun.

20 yasinda çocuk daha ya Instagram'da Boey denen ergeni takip ediyorum da ha bire japon anime dizi paylaşımları yapıyor, one punch Man'i izliyormuş

Redmi Note 7 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

20 yasında cizgi film izliyor demek ki
Ben 25 yasima kadar izliyordum normal la bunlar ;D , Ahmet'in dedigi gibi daha cocuk biz erkekler 20 yasinda hemen olgun falan olamayiz.

Üst Alt