Galatasaray’da Seçim Alarmı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray’da Seçim Alarmı!

Dursun gizli kayyumdu. Galatasaray'ın mülklerini Devlet Tehdidi ile yok pahasına devlete peşkeş çekti.
Sağduyulu, genç, muhalif kongre üyeleri örgütlenip Dursun'u devirdiler. Yerine elini taşın altına sokan tek adam ve tek seçenek olan M. Cengiz geldi.
Galatasaray güçlenmeye başlayınca hemen düğmeye basıldı. Bir planla milleti saatlerce meşgul edip evlerine gönderdikten sonra çoğunluğu ele geçirip darbe yaptılar.
Çünkü daha Galatasaray Adası satılmamıştı. Çünkü Dursun'u seçmeye zorlayan devlet, kongre üyelerini finansal - mali durum ve stat üzerinden tehdit ediyordu. Mustafa Cengiz kulübü kara geçirdi ve devletin tehdit edebileceği bir şey bırakmadı.
Şimdi de kendi güdümlerindeki yargıyı etkilemeleri çok da anormal değil elbette.

Mahkeme tedbiri kaldırdı Seçim oldu diyelim.Merak ediyorum Hangi yüzle kim aday olacak başkanlığa.Başkan seçildi diyelim taraftarın yüzüne nasıl bakacak bu aday?
Neden bakamasın? Adamlar doğru yaptığına inanıyorlar. Taraftarın ne düşündüğünü umursadıklarını düşünmüyorum, hem neden umursasın oy hakkı kendilerinde.

Image result for esref hamamcioglu

ho...

Neden bakamasın? Adamlar doğru yaptığına inanıyorlar. Taraftarın ne düşündüğünü umursadıklarını düşünmüyorum, hem neden umursasın oy hakkı kendilerinde.
İlk başta belki öyle düşünüyorlardı.Ancak bu oylama rezaletinden sonra kamuoyunda oluşan tepki lisecilerin geri vites yapmasına sebep oldu.En başta inan kıraç çıkıp böyle bir seçimin olmaması gerektiğini söyledi.Sonrasında sosyal medyadaki lisecilerde ''R'' yapmaya başladı.

İlk başta belki öyle düşünüyorlardı.Ancak bu oylama rezaletinden sonra kamuoyunda oluşan tepki lisecilerin geri vites yapmasına sebep oldu.En başta inan kıraç çıkıp böyle bir seçimin olmaması gerektiğini söyledi.Sonrasında sosyal medyadaki lisecilerde ''R'' yapmaya başladı.
Geri vites olduğunu düşünmüyorum, hepsi strateji.

Üst Alt